• Šiandien yra: Pirmadienis, gruodžio 5, 2016

Kartingo žiemos kovų kulminacija – Anykščiuose

A. Karčiausko nuotr.A. Karčiausko nuotr.

Artėjantį sekmadienį, vasario 28 dieną, Anykščių kartodrome vyks kartingo „LKF Žiemos taurės“ 5-to etapo varžybos. Tai finalinės šio varžybų ciklo lenktynės, tad po įtemptos kovos Anykščiuose paaiškės greičiausi žiemos sezono sportininkai.

Pirmo šio ciklo etapo varžybos vyko dar gruodžio 13-ą dieną Aukštadvaryje, antrojo – sausio 12 dieną Vilniuje, trečiojo – sausio 24 dieną taipogi Vilniuje, tame pačiame Plytinės kartodrome. Na o 4-ojo etapo lenktynės vyko vasario 7-ą dieną Elektrėnuose.

Tokių varžybų iššūkis – ir oro sąlygos. „LKF Žiemos taurės“ varžybų ciklo metu sportininkams teko kovoti važiuojant ir šlapio asfalto danga, lenktynininkai ieškojo kibiausių vietų slidinėdami suplūktu sniegu padengtuose kartodromuose ar stengėsi išvengti plikledžiu padengtų vietų ant atrodytų sauso asfalto. Panašu, nemažai išbandymų lenktynininkų laukia ir artėjantį savaitgalį – meteorologai  prognozuoja permainingus orus.

„Baigiantis šių varžybų ciklui galima pasakyti, kad lenktynininkai pamėgo šią lenktynių seriją. Tendencija tokia, kad dalyvių skaičius „LKF Žiemos taurės“ varžybose augo. Ir tai suprantama. Tai galimybė varžytis ir tam, kad žiemą lenktynininkai neprarastų kvalifikacijos, išlaikytų puikią sportinę formą. Juk Europoje ir visame pasaulyje mūsų kartingo meistrai yra konkurencingi būtent dėl universalumo – gebėjimo greitai važiuoti bet kokia danga.“ – sako Lietuvos kartingo federacijos prezidentas Valdas Jonušis.

Tad automobilių sporto aistruoliai artėjantį sekmadienį, vasario 28-ą dieną, turėtų aplankyti Anykščius. Nuostabiame Lietuvos kampelyje, kur gausu ir kitų pramogų turistams, sekmadienį gaus kartingų motorai, o įtemptos kovos ir efektingo važiavimo nestigs bet kokiu oru.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>