• Šiandien yra: Antradienis, gruodžio 6, 2016

Kas dažniausiai pakiša koją santuokoms?

Heidi Klum ir Sylas (angl. Seal)Heidi Klum ir Sylas (angl. Seal)

Šiandien garsenybėms be galo sunku ilgai išbūti vienoje santuokoje. Priežasčių būna įvairiausių, tačiau dažniausia iš jų – neištikimybė. Pateikiame sąrašą garsenybių porų, išsiskyrusių dėl šios priežasties.

1. Benas Aflekas (angl. Ben Affleck) ir Dženifer Garner (angl. Jennifer Garner)

Kalbos apie šios poros skyrybas pasklido tada, kai žmonės pradėjo suprasti, kodėl 42 metų Oskaro apdovanojimo savininkas Benas Aflekas 2015 metų rugpjūčio mėnesį įteikė skyrybų dokumentus savo mielai žmonai Dženifer Garner. Pora kartu išbuvo visą dešimtmetį ir susilaukė 3 vaikų. Nors Benas ir paneigė gandus apie jo meilės romaną su buvusia jų vaikų aukle, tačiau jo sprendimas dėl skyrybų išliko tas pats.

2. Arnoldas Švarcnegeris (angl. Arnold Schwarzenegger) ir Marija Šriver (angl. Maria Shriver)

Viena iš labiausiai šokiruojančių Holivudo skyrybų istorijų prasidėjo nuo „Terminatoriaus“ pagrindinio aktoriaus Arnoldo Švarcnegerio ir televizijos žurnalistės Marijos Šriver, kuri nutraukė jų 25 metus trukusią santuoką. Skyrybos įvyko 2011-aisiais, kai tuometinis Kalifornijos gubernatorius turėjo slaptą romaną su jų namų šeiminke, Mildreda Baena, kuri pagimdė sūnų.

Iškart po to, kai Marija išgirdo naujienas, skyrybų dokumentai buvo paruošti nutraukti jų meilę, iš kurios užgimė keturi jų vaikai: Katerina, Kristina, Patrikas ir Kristoferis.

3. Itanas Houkas (angl. Ethan Hawke) ir Uma Turman (angl. Uma Thurman)

2009 metais Itanas Houkas pranešė spaudai, kad jo santuoka su filmo „Nužudyti Bilą“ (angl. „Kill Bill“) žvaigžde Uma Turman pasibaigė skyrybom. Jis pripažino, kad skyrybų priežastis buvo užmegztas meilės romanas tarp jo ir jų vaikų auklės Rajanos Šohjuz (angl. Ryan Shawhughes). Dar vienas auklės skandalas, kuris sugriovė vienos gražiausių Holivudo porų santuoką. 2003 metais Itanas vedė Rajaną Šohjuz ir su ja susilaukė 2-jų vaikų.

Vėliau, dėl jų 5 metų trukusios santuokos subyrėjimo, Houkas apkaltino Umos sėkmingą karjerą. O galutinai pasibaigus skyrybų procesui jis iškart vedė Rajaną.

4. Heidi Klum ir Sylas (angl. Seal)

2009 metais Sylas, taip pat žinomas, kaip Henris Samuelis, pranešė žiniasklaidai, kad jis ir tuometinė jo žmona Heidi Klum planuoja išsiskirti. Žmonės jau žinojo apie Heidi ir jos asmens sargybinio Martino Kristeno (angl. Martin Kristen) meilės romaną. Populiarusis modelis vėliau atskleidė, kad jų santuokoje vyravo pastovios nuotaikų kaitos dėl jos nuolatinio lankymosi vakarėliuose ir sunkaus charakterio.

5. Šanaja Tvein (angl. Shania Twain) ir Robertas Lange (angl. Robert Lange)

Prieš septynis metus Šanaja ir Robertas nutraukė savo santuoką. Buvo kalbama, kad Robertas paliko Šanają, dėl savo taip vadinamos sekretorės ir geriausios draugės Marijos Anos Tybaudos (angl. Marie Ann Thiebaud). Dėl patirto skausmo ir depresijos, Tvein kentė disfoniją, bet vėliau atsigavo ir 2011-aisiais ištekėjo už šveicaro, buvusio Marijos Anos vyro vardu Frederikas (angl. Frederic). Tai buvo vienas daugiausiai apkalbėtų „apsikeitimų sutuoktiniais“ Holivudo istorijoje.

6. „Ateitis“ (angl. Future (Nayvadius Vilburnas (angl. Nayvadius Wilburn)) ir Sijara Haris (angl. Ciara Harris)

2014 metais Sijara nutraukė 10 mėnesių trukusias sužadėtuves su savo sužadėtiniu „Future“. 29 metų dainininkė sužinojo, kad jos sužadėtinis ją apgaudinėjo su savo stiliste Tairina Ly (Tyrina Lee). Nors pora turėjo vos 14 mėnesių berniuką, jie vistiek nusprendė surengti skyrybas vietoj vedybų.

7. „Sapnas“ (angl. The Dream) ir Kristina Milan (angl. Christina Millan)

Terius Našas (angl. Terius Nash), geriau žinomas „Sapno“ vardu, nutaukė savo santuoką su Kristina Milan dar 2010-aisiais. Po to kai sužinojo, kad jos vyras burkavosi su asmenine asistente Melissa Santago, ji užpildė skyrybų dokumentus. Net jei buvo praėjusios tik 9 dienos po jos dukrelės Violetos gimimo, ji vis tiek sugebėjo atsilaikyti nuo emocinio skausmo ir įskaudinimo, bei išsiskirti su vyru.

8. Tonis Parkeris (angl. Tony Parker) ir Eva Longoria

„Nusivylusių namų šeimininkių“ žvaigždė Eva Longoria pateikė skyrybų dokumentus savo buvusiam vyrui, NBA žaidėjui Toniui Parkeriui po to, kai sužinojo apie nešvankias žinutes tarp savo vyro ir jo komandos draugo Brento Barrio žmonos Erinos.

Nors Erina paneigė gandus apie tai, kas įvyko tarp jos ir Tonio, Evos sprendimas buvo galutinis.Be to, kitas modelis taip pat atviravo ir teigė, kad krepšinio žvaigždė siuntinėjo jai savo pusnuogio nuotraukas. Tuomet nutarimas dėl skyrybų tapo aiškus. Eva ir Tonis gyveno laimingą sutuoktinių gyvenimą trejus metus, iki kol viskas baigėsi sukčiavimu.

9. Džese Džeims (angl. Jesse James) ir Sandra Bulok (angl. Sandra Bullock)

Holivudo auksinė mergaitė Sandra Bulok oficialiai nutraukė savo santuoką su Džesu Džeims. Bulok pašėlo sužinojusi, kad jos vyras užmezgė meilės romaną su išskirtiniu modeliu Mišele McGee (angl. Michelle McGee). Po skyrybu Bulok iškart atsigavo ir įsivaikino mažą berniuką.

10. Nikas Kokas (angl. Nick Cokas) ir Katerina Makfy (angl. Katharine McPhee)

Viešas meilės ir glamonių demonstravimas tarp „Amerikos dievaičio“ dalyvės Katerinos Makfy ir vadovo Maiklo Moriso (angl. Michael Morris) tapo interneto sensacija. Jų, besibučiuojančių parkavimosi aikštelėje, nuotraukos plačiai pasklido dar tada, kai jiedu buvo susituokę su kitais žmonėmis. Moris buvo vedęs ir Katerina taip pat buvo ištekėjusi už aktoriaus ir režisieriaus Niko Koko. Dainininkė ir direktorius pirmą kartą buvo pastebėti kartu, kai dirbo NBC projekte „Smash“. Šis nuotykis nutraukė abiejų santuokas.

Pagal theamazingpics.com informaciją

 

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>