• Šiandien yra: Trečiadienis, gruodžio 7, 2016

Kas nutinka, kai dėl nuotraukų retušavimo kreipiesi ne į tą žmogų?

Redaguotos  nuotraukos, montažas TELEGRAMA. LTRedaguotos nuotraukos, montažas TELEGRAMA. LT

Jei dar neteko matyti „fotošopo“ meistro John Friedman (Džonas Frydmanas) darbų, tuomet su keletu iš jų – supažindinsime. Džonas savo socialiniame tinkle „Twitter“ turi 441 tūkstantį sekėjų, nors apie savo darbus šiame socialiniame tinkle skelbė tik 74 kartus.

Kur slypi paslaptis? Ogi kokybėje. Pramintas „fotošopo“ meistru Džonas labai tiksliai ir kruopščiai sudėlioja reikiamas detales, kurios nuotraukos savininką paprastai verčia iš kojų. Atrodo, kad šiam žmogui nėra nieko neįmanomo. Norite didesnės krūtinės? Bus! Ilgesnių kojų? Jokių problemų! Tik viena maža problema – kartais Džonas per dosniai šiais dalykais esantį nuotraukoje apdovanoja.

Norite, kad Džonas pakoreguotų ir jūsų nuotrauką? Galite kreiptis šios nuorodos pagalba @fjamie013. Tik prisiminkite, kad vėliau nuotrauka gali būti paskelbta viešai ir gali neatitikti jūsų lūkesčių, todėl būkite tam pasiruošę.

Parengta pagal jamesfridman.com, twitter.com

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>