• Šiandien yra: Penktadienis, gruodžio 2, 2016

Katinas darboholikas: 9 metai praleisti darbe be išeiginės

instagram.com nuotraukainstagram.com nuotrauka

Šis mielas, rainas katinėlis buvo beglobis ir ieškojo šeimininkų, kurie galėtų jį priglausti. Vieną dieną, katinui ėmė ir pasisekė, jį priglaudė vienos parduotuvės savininkas, Niujorke esančiame kinų kvartale. Nuo to laiko šis katinas vardu Bobo taip ir leidžia laiką toje parduotuvėje. Tik negalvokite, jog Bobo per dienas tinginiauja, ne jis labai myli savo darbovietę ir parduotuvės klientus, neprašo išeiginių ir dirba neskaičiuodamas darbo valandų.

Parduotuvėje Bobo mėgsta sėdėti prie įėjimo ir pasitikti kiekvieną į ją įeinantį lankytoją. Kitas mėgstamas užsiėmimas, sėdėti prie lango ir stebėti praeivius. Katinėlio grožis pritraukia ne vieną pirkėją į šią parduotuvę.

Parduotuvės pardavėja, Liao nuo judviejų pažinties pradžios tapo Bobo geriausia drauge, jo šeimininke, bei slaugytoja. Juokaudama Liao sako, kad katinas geresnis pardavėjas, nei ji. Šis mėgsta klientus pasveikinti miauksėjimu, bei išdidžiai vaikščiodamas, aprodyti šiems parduotuvę. Taip pat, Liao sako, kad Bobo yra tikras parduotuvės karalius, labai draugiškas, ramus ir mylintis, parduotuvės lankytojai labai mėgsta šį mielą, pūkuotą kamuoliuką.
Bobo turi savo Instagram paskyrą, kur galite stebėti, kaip šiam sekasi darbuotis:https://www.instagram.com/tabby_bobo/

 

 

ginger-cat-store-owner-newyork-26

 

ginger-cat-store-owner-newyork-48

 

 

 Pagal boredpanda.cpm informaciją

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>