• Šiandien yra: Pirmadienis, gruodžio 5, 2016

Keleivių patogumui – naujoji www.traukiniobilietas.lt interneto svetainės versija

traukinioilietas.lttraukinioilietas.lt

Rūpinantis keleivių laiku ir patogumu atnaujinta www.traukiniobilietas.lt interneto svetainė.  Naujoji interneto portalo versija išsiskiria savo dizainu bei inovaciniais sprendimais. Keleivius ji pasitinka su paprastesne ir patogesne traukinių maršruto bei bilietų pirkimo paieška.

Pagrindinė naujosios interneto svetainės naujiena – traukinio bilietą dabar galima įsigyti daug greičiau ir paprasčiau naudojant mobilųjį telefoną bei kitus išmaniuosius įrenginius.

Naujasis internetinės svetainės dizaino sprendimas leidžia patogiau pasirinkti tinkamą kelionės laiką. Įdiegta ir patogesnė bei aiškesnė keleivio informacijos pildymo tvarka.

Įvedus reikalingą informaciją bilieto įsigijimui, keleiviai viršuje matys pasirinkimų juostą, kurioje bet kada galima pakeisti tiek išvykimo ir atvykimo vietas, tiek keleivių skaičių ar kelionės datą. Visa keleiviams reikalinga informacija, paslaugų galimybės bei kontaktai, kaip ir senojoje internetinės svetainės versijoje, nepakis ir išliks apačioje.

Atsižvelgiant į keleivių įpročius, naujajame interneto portale kurį laiką bus galimybė grįžti ir į senąją www.traukiniobilietas.lt versiją.

Naujosios interneto svetainės pagrindinį puslapį puoš AB „Lietuvos geležinkeliai“ rengto fotografijos konkurso nuotraukos, kurias gausiai siuntė traukiniams bei geležinkeliams neabejingi keleiviai.

 

 

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>