• Šiandien yra: Penktadienis, gruodžio 2, 2016

Kim Kardashian kelia bylą internetiniui portalui, kuris skelbė apie surežisuotą apiplėšimą

instagram.com nuotr.instagram.com nuotr.

Po ginkluoto Kim Kardashian -West apiplėšimo Paryžiuje pasirodė įvairiausių šio nusikaltimo versijų, o viena jų – kad tai esąs ne kas kitas, o reklaminis triukas siekiant sugrąžinti prarastą dėmesį Kardashianų šeimai ir jų realybės šou.

Po šio kraupaus apiplėšimo Paryžiuje kuomet buvo pavogti juvelyriniai dirbiniai už maždaug 10 milijonų JAV dolerių, Kim Kardashian – West atsivėrė tylos siena, nieko nebuvo girdėti net žvaigždės socialiniuose tinkluose. Per šį laiką viešojoje erdvėje apie įvykį nuskambėjo daug versijų. Nemaža dalis svarstė, kad tai dar vienas realybės žvaigždutės triukas dėmesiui pritraukti. Tad Kim teismui pateikė ieškinį, anot jos, ją šmeižęs portalas visuomenei skelbė, kad visas šis ginkluotas apiplėšimas – surežisuotas.

Pranešama, kad Kim teisininkų komanda susisiekė su minėtu portalu ir pareikalavo ištrinti tas publikacijas bei paskelbti jų paneigimą. Tačiau portalas nesutiko to padaryti, taigi dabar sulaukė ieškinio ir turės bylinėtis teisme.

Pasak sesers Khloe, Kim dar tik atsigauna po viso šio baisaus įvykio, tačiau su šeimos palaikymu ji tvirtai laikosi ir niekam neleis jos šmeižti.

 

Pagal glamour.com informaciją

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>