Ko reikia atsisakyti, norint tapti laimingu

Per gimtadienį mums visi linki laimės. Nejučia, jos visuomet ir ieškome. Tačiau kas tai yra? Kiekvienas laimę suprantame skirtingai, ir jos siekiame vis kitokiais būdais. Tačiau norint surasti saulės spindulį kiekvienoje situacijoje, būtina atsisakyti dalykų, kurie nejučiomis apkartina mūsų gyvenimą.

  1. Atsisakyti netinkamų santykių. Kad ir kaip tvirtai laikytumėtės to, ką mylite, kartais tai nėra naudinga nei Jums, nei partneriui.  Ir nors atrodo, jog viskas neblogai, tačiau pagaunate save itin pasimetusį ir nelaimingą dienos bėgyje. Netinkami žodžiai, bereikšmiai pykčiai, ir tiesiog nuodijanti aplinka, jus liūdina ir pamažu slegia. Tad sukaupkite visą drąsa, ir pasiryžkite tokius santykius nutraukti.
  2. Atsisakykite praeities apgailestavimų. Dažnai senyvo amžiaus žmones galime išgirsti kartojant, kaip jie norėtų susigrąžinti senas dienas, kažką nuveikti ir pamatyti. Tikriausiai ir jūs susimąstote, kaip galėjote pasielgti vienoje ar kitoje situacijoje, pasvarstote, ir liūdite dėl to, ko šiai dienai negalite pakeisti. Negalvokite apie tai. Jūs dar turite laiko naujiems prisiminimams, ir negriaužkite savęs, jei kažko padaryti, o pasistenkite tai įvykdyti artimiausiu metu.
  3. Atsisakykite socialinių tinklų. Bent kartą į savaitę, vieną dieną, pasistenkite nesilankyti socialiniuose tinkluose, palikti telefoną ramybėje, ir tiesiog pasimėgauti gyvenimu. Pastovus lankymasis socialinėse erdvėse skatina mus galvoti ką ir kaip turime kelti, ką ir kaip turime padaryti, ir taip apkrauname galvą bereikalingomis mintimis, kurios mus gali pradėti slėgti.
  4. Atsisakykite apkalbų. Atrodo, lengvi pašnekesiai prie kavos puodelio žavi, tačiau apkrauti savo gyvenimą kitų istorijomis yra ne tik nereikalinga, bet ir nemandagu. Negalite žinoti, galbūt tas žmogus taps jūsų viršininku, o galbūt turėsite bendrą projektą. Bereikalingos apkalbos niekam naudos neatnešė.
  5. Atsisakykite išankstinės nuostatos. Atrodo, pamatome žmogų, ir iš karto “priklijuojame” jam etiketę. Vienišius, plepūnas, vakarėlių liūtas ir t.t. O atrodo pabendravus viskas stoja į savo vietas. Pasistenkite neturėti savo nuomonės nepabendravus su žmogumi, kadangi išankstinė nuostata gali klaidinti ne tik jus, tačiau nukeliauti ir iki adresato.
  6. Nepataikaukite ir nesakykite visiems taip. Saugokite save. Nepataikaukite ir nesistenkite kažkam įtikti. Jei jaučiate, kad situacija jums nepriimtina, ir dėl to Jums kils nepatogumų, atsisakykite. Nepabijokite žodžio ne.

Komentuoti

Būkite pirmas pakomentavęs

KOMENTARAI

Your email address will not be published.