Kodėl laimingos poros socialiniuose tinkluose neaktyvios

Gyvename keistais laikais, kai socialinių tinklų statusas yra daug svarbesnis nei realus gyvenimas. Mes įvertiname žmonių gyvenimus pagal jų skelbiamas nuotraukas, naujausią informaciją ir neretai, mūsų įvertinimas būna klaidingas.

Pateikiame priežastis, dėl ko laimingos poros nesireiškia socialiniuose tinkluose ir savo santykius ir laimingiausius momentus pasilieka tik sau.

  1. Kai žmonės laimingi, jie gyvena čia ir dabar. Jie tiesiog nemato prasmės, kam tuščiai leisti laiką socialinėje erdvėje, ir pasakoti apie savo gyvenimą. Niekas nesako, kad jie nenusifotografuoja, ar neįamžina gražiausių savo momentų. Tačiau jiems nesvarbu, kiek draugų per dieną juos “pamėgo”.
  2. Kiekviena pora, kuri aiškinasi santykius viešai, neturės laimingos pabaigos. Kadangi atskleidžiant savo santykių problemas kiekvienam, yra pats blogiausiais jų sprendimo būdas. Viskas eis tik blogyn, kai aplinkiniai pradės narstyti jūsų gyvenimą.
  3. Tikra laimė ateina tada, kai džiaugiesi būdamas su mylimu žmogumi. Tikrai nieko nepasieksite, jeigu bandysite kitiems įrodyti, kad esate tikrai laimingas. Laimė yra tuomet, kai džiugesį atrandate kartu, o ne nurodote savo Facebook profilyje, jog TIKRAI esate kartu. Tie, kas tą supranta, išgyvena savo pojūčius su antrąją puse. O ne su Facebook draugais.
  4. Niekas niekam nieko neturi įrodyti. Tie žmonės, kurie iš tiesų laimingi, neturės įrodinėti kitiems, kad jų meilė tikra. Jie kartu dėl to, kad myli, o ne dėl to, kad jų statusas būtų “Draugauja”.
  5. Ir svarbiausias dalykas… Tyrimai įrodė, jog tie, kas nenaudoja socialinių tinklų, yra žymiai laimingesni žmonės už tuos, kurie save lygina su bendradarbių, draugų, bendramokslių gyvenimu, kuris pateiktas socialinėje erdvėje. Mes neretai pamirštame, kad svarbiausia gyvenime – tikros, nesuvaidintos, ir nuoširdžios emocijos, nuotykiai, ir buvimas su artimiausiais žmonėmis. Laimės sąraše nėra punkto, pavadinimo “Populiarumas internete”.

 

Komentuoti

Būkite pirmas pakomentavęs

KOMENTARAI

Your email address will not be published.