• Šiandien yra: Sekmadienis, gruodžio 11, 2016

Kokias darome klaidas, šalindami ledą nuo automobilio stiklo?

automobilis-nuotr-wikimedia-commonsautomobilis-nuotr-wikimedia-commons

Atėjus žiemiškiems šalčiams į mūsų kiemus, rytais tenka gramdyti apšalusius automobilių stiklus. Šalindami ledą nuo automobilio stiklo, paprastai darome itin daug klaidų, dėl kurių kartais tenka patirti nuostolių.

Vienas iš greitų, bet nesaugių būdų atitirpinti automobilio stiklą – tai karšto vandens pylimas. Žinoma, efektas būna pasiektas, tačiau dėl staigių temperatūrų pokyčių sušalęs stiklas gali ir sutrūkti.

Ledo šalinimas metaliniais gremžtukais, raktais – tiesiausias kelias į subraižytą stiklą. Dažnai pasigirsta, kad ledą nuo stiklo labai gerai šalinti kreditine kortele. Stiklo ji nepažeis tik ar bus galima ją ir toliau naudoti pagal paskirtį – klausimas.

Pasak specialistų, saugiausias ledo šalinimo būdas – laipsniškai šildyti stiklą iš vidaus, o tuo metu su plastikiniu gremžtuku ar šluotele valyti stiklą iš išorės.

Pirmiausia būtina užvesti automobilį, įjungti šildymą ir nukreipti jį į stiklus. Palaukti kelias minutes, kad pradėtų šilti. Ledo šalinimui geriausia naudoti tik plastikinius gremžtukus ar šepečius.

Taip pat yra įvairiausių priemonių, kuriomis papurškus automobilio stiklą kitą rytą laiką, kurį skirdavote stiklo garmdymui, galėsite skirti kavos puodeliui.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>