Kourtney Kardashian: Kim jaučiasi labai blogai,bet mes kartu tai išgyvensime

Kim Kardashian – West sesuo Kourtney Kardashian nutraukė tylą, apie Kim savijautą po garsiojo ginkluoto apiplėšimo, įvykusio spalio 3 dieną Paryžiaus viešbučio kambaryje.

 
„Ji jaučiasi labai prastai, aš manau, mūsų visa šeima vis dar negali atsigauti po to, kas įvyko, supraskite, tai sukrėtė mus visus. Na, bet aš manau, kad Kim turi didelę šeimą, kuri besąlygiškai ją palaiko ir aš tikiu, kad mes visi kartu tai išgyvensim, vienas kitą palaikydami tiesiog, kaip šeima. Juk šeima tam ir yra – padėti vienas kitam sunkiausiu metu“, teigė Kourtney Kardashian interviu laidai, „Australia’s Today Extra“

Tai buvo pirmasis kartas, kai trejų vaiku motina, Kourtney pakomentavo ginkluotą apiplėšimą, kurio metu Kim buvo surišta viešbučio kambaryje ir uždaryta vonios kambaryje, o užpuolikai pasisavino juvelyrinių dirbinių, kurių suma siekia 11 tūkstančių JAV dolerių. Užpuolimas įvyko Paryžiaus mados savaitės metu.

Khloe Kardashian apsilankiusi garsiajame Amerikos televiziniame šou – The Ellen DeGeneres Show, teigė – „ turi praeiti laiko kol Kim atsigaus, bet mūsų šeima yra laba artima, tad mes padedame vieni kitiems išgyventi problemas, tai kas įvyko Paryžiuje yra siaubinga, bet su mūsų šeimos palaikymu Kim atsigaus“.

Garsenybės motina – Kris Jenner taip pat pasidalino savo jautriomis mintimis, praėjus savaitei po apiplėšimo: „Kiekvienas rytas man primena, kokie palaiminti mes esame. Šiandien esu labai laiminga, nes turiu nuostabią šeimą, kurią taip myliu, jog to, neįmanoma apibūdinti žodžiais. Vertinkite savo laimę, būkite laimingi ir džiaukitės kiekviena minute praleista su savo artimaisiais“,- socialiniame tinkle mintimis dalinosi Kris Jenner.

 

 

Pagal People.com informaciją

Komentuoti

Būkite pirmas pakomentavęs

KOMENTARAI

Your email address will not be published.