• Šiandien yra: Ketvirtadienis, gruodžio 8, 2016

Kūno kalba: kas išduoda susižavėjimą?

Porelė, nuotr. FreepikPorelė, nuotr. Freepik

Kūno kalba, tai neverbalinio bendravimo forma, kai tarpusavio santykiai reiškiami kūno judesiais arba kitais signalais. Labai dažnai žmonės būna pernelyg drovūs,  kad atvirai parodytų susižavėjimą kitu asmeniu, tačiau  kūno kalba gali labai daug ką išduoti.

Šypsena – tai ženklas, kuris rodo, kad žmogus jumis susidomėjęs ir vadinasi jis norėtų su jumis užmegzti pokalbį. Tokiu atveju, nieko gėdingo nusimesti išdidumo drabužius ir prie jo prieiti pirmam.

Kai vyrui/moteriai patinka kita moteris/vyras, jų elgesys labai keičiasi. Jie tampa šnekesni, pagyvėja arba priešingai – ima muistytis ir praranda kalbos dovaną.

Vienas pagrindinių viliotojų signalų – įdėmus žvilgsnis. Labai daug ką gali suprasti, atkreipdamas dėmesį į tai, ar ilgai palaikomas akių kontaktas. Jei jis/ji tai daro ilgiau nei kiti žmonės, tai gali reikšti, kad jis/ji tavimi domisi. Visi žmonės flirtuodami žiūri į akis. Išimtis – jei žmogus drovus, jo/jos žvilgčiojimai gali būti trumpi.

Palinkimas link tavęs – ženklas, jog jis/ji atidžiai tavęs klausosi. ir pokalbis su tavimi yra labai įdomus.

Kūno kalba galima nesunkiai nustatyti, žmogus meluoja ar ne.  Tas, kuris kažką slepia, nuolat nuveda akis į šalį, periodiškai pasitrina akis ar kaktą, nosį ar paliečia ausį.

Flirtuodami žmonės patys to nesuvokdami dažnai atspindi kito  judesius. Tai – tikrų tikriausias flirtavimo ženklas. Juokiamasi, kai ir kitas juokiasi, kartojami žodžiai ir pan. Tą daro visi, kuriems kitas žmogus imponuoja.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>