• Šiandien yra: Antradienis, gruodžio 6, 2016

Lietuvos paštas įsitraukia į socialinę kampaniją „Už saugią Lietuvą“

Už saugią Lietuvą, AB Lietuvos pašto nuotr.Už saugią Lietuvą, AB Lietuvos pašto nuotr.

Prie Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos nacionalinės socialinio saugumo kampanijos „Už saugią Lietuvą“ jungiasi akcinė bendrovė Lietuvos paštas. Gausi paštiečių komanda prisidės prie informacijos sklaidos, kviečiant Lietuvos žmones drauge spręsti skaudžiausias visuomenės problemas.

„Labai džiaugiamės, kad esame geros žinios nešėjai ir skleidėjai, bet dar svarbiau būti ir jos kūrėjais. Įsitraukdami į nacionalinę socialinio saugumo kampaniją „Už saugią Lietuvą“ norime prisidėti prie saugaus jaunosios Lietuvos kartos augimo ir dar plačiau paskleisti žinią apie šią iniciatyvą.

Turėdami galimybę pasiekti gyvenančius net ir atokiausiuose šalies kampeliuose kviesime visus neabejingus Lietuvos žmones bendromis pastangomis padėti šiuo metu sunkumų patiriančioms šeimoms“, – teigė Lietuvos pašto generalinė direktorė Lina Minderienė.

Vakar Lietuvos pašto ir Prezidento kanceliarijos atstovai lankėsi Širvintų vaikų dienos centre ir jo auklėtiniams pristatė paštą kaip seniausią žmonių tarpusavio bendravimo būdą, atskleidė filatelijos paslapčių, padovanojo knygelių ką tik prasidėjusiems mokslo metams.

„Vaikus pakvietėme drauge parašyti ir savo draugams bei artimiesiems išsiųsti atvirlaiškį. Nuoširdžiu ir atviru laišku dalijamės su kitais savo šiluma, o popieriuje sudėlioti savo mintis dažnam juk sekasi geriau, nei pasakyti jas žodžiu“, – pažymėjo Lietuvos pašto vadovė.

Su edukacinėmis pašto istorijos ir filatelijos pažinimo pamokomis Lietuvos pašto atstovai lankysis ir kituose vaikų dienos centruose.

Nacionalinė socialinio saugumo kampanija „Už saugią Lietuvą“ telkia visuomenę – nevyriausybines organizacijas, bendruomenes, savivaldybes, socialinius darbuotojus, valstybės institucijas, švietimo ir kultūros įstaigas, socialiai atsakingo verslo įmones, žiniasklaidos kanalus ir žinomus žmones – bendromis pastangomis keisti Lietuvą. Žmonės kviečiami nebūti abejingais ir prisidėti sprendžiant skaudžiausias visuomenės problemas.

Akcinė bendrovė Lietuvos paštas turi plačiausią ir tankiausią pašto paslaugų teikimo vietų tinklą šalyje. Lietuvos paštas teikia pašto, logistikos ir finansinio tarpininkavimo paslaugas.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>