• Šiandien yra: Antradienis, gruodžio 6, 2016

Lietuvos paukščiai gamtos fotografų akimis

Paukščiai, Mariaus Čepulio nuotr.Paukščiai, Mariaus Čepulio nuotr.

Visą rugsėjį Meno leidinių skaitykloje (Radastų g. 2, 406 kamb.) veiks Lietuvos gamtos fotografų paroda „Lietuvos paukščiai“, kviečianti pasidžiaugti mūsų šalies paukščių įvairove.

Parodoje bibliotekos lankytojai galės išvysti finalinį Lietuvos laukinės gamtos fotografijų konkurso „Gintarinis žaltys 2013“ etapą pasiekusius, „Paukščių“ nominacijai pristatytus garsiausių šalies gamtos fotografų darbus. Jau ne vienerius metus rengiamu konkursu siekiama sutelkti Lietuvos gamtos fotografus ir šalies gamtos fotografų klubus bei skleisti gamtos fotografų etikos normas. Taip rūpinantis šios fotografijos krypties kokybe ir sklaida, į žmogaus santykio su gamta apmąstymus įtraukiama ir visuomenė. Žvelgdami į fotografijas, kuriose juntama jų autorių pagarba gamtai, nesikišant ir nemėginant ko nors pakeisti, imame galvoti ir apie savo ryšį su gamta: kaip ją geriau pažinti, nedarant žalos, atsisakant vartotojiško požiūrio, siekiant natūralaus ir harmoningo gyvenimo.

Tikimės, kad ši paroda jums suteiks kuo geriausių įspūdžių ir pakvies ne tik grožėtis gamtos įvairove, bet ir susimąstyti apie jos išsaugojimą.

Paroda eksponuojama iki rugsėjo 30 d.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>