• Šiandien yra: Pirmadienis, gruodžio 5, 2016

Ligoninėje vykdoma programa“gydymas letenelėmis“ leidžia augintiniams lankyti sergančius šeimininkus (video)

Juravinski ligoninė (Ontarijas, Kanada) vykdydama programą „Zachary gydymas letenėlėmis“, leidžia augintiniams aplankyti savo sergančius šeimininkus. Pagal minėtą programą gydymą pradėjo Donna Jenkins, kuri buvo įkvėpta savo 25 metų amžiaus sūnėno Zachary. Zachary susirgus Hodžkino limfoma iš savo augintinio jis gavo nepaprastai daug teigiamos energijos ir pozityvių emocijų. Hodžkino limfoma – onkohematologinė liga, kylanti iš nekontroliuojamai besidauginančių limfinės sistemos ląstelių, nuo kitų limfomų atskiriama pagal būdingus histologinius ir morfologinius požymius.

Zachary po atliktos kamieninių ląstelių transplantacijos ilgą laiką gulėjo ligoninėje ir pajutęs ilgesį savo augintiniui primygtinai prašė, kad jį jam atvežtų. Atvežus šunelį, efektas buvo nepaprastas, vaikinui pagerėjo nuotaika bei gyvybinės funkcijos. Tačiau, kai Zachary suprato, jog nepavyks atsiplėšti nuo šios baisios ligos jis paprašė, kad „letenėlių programa“ ir toliau būtų vykdoma. 2015 m. rugsėjo 15 dieną, šioje ligoninėje „letenėlių terapija“ buvo pritaikyta pirmam pacientui. Vizitai būna kas savaitę ir paprastai trunka apie valandą. Augintiniai kruopščiai apžiūrimi nuvalomi ir prileidžiami tik prie šeimininkų. Pastebėta, kad šie vizitai sergančiuosius gelbsti nuo depresijos, sustriprina gyvybines funkcijas, pakelia nuotaiką ir primena, jog jie jiems itin reikalingi.

parengta pagal zacharyspawsforhealing.com
facebook.com

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>