Maisto produktai geresniam seksui

Norint pagerinti savo seksualinį gyvenimą, pravartu žvilgtelti ir į savo mitybos racioną. Pasirodo, kai kurie maisto produktai gali būti itin naudingi kalbant apie intymaus gyvenimo kokybės gerinimą

“Kaskart gaunama vis daugiau mokslinių įrodymų, kad kai kurie vitaminai ir mikroelementai gali kaip reikiant suaktyvinti seksualinį gyvenimą”, – portalui Time sakė Jennifer R. Berman – Bermano moterų sveikatingumo centro, Beverli Hilse vadovas,

Avokadai turi labai daug folio rūgšties ir vitamino B6, kurie leidžia kontroliuoti lytinius hormonus. Todėl pusryčiaudami ar gamindami salotas nepamirškite šio ypatingo vaisiaus.

Migdolai reikalingi tam, kad subalansuotų hormonus ir taip padidintų lytinį potraukį. Juose gausu magnio, skaidulinių medžiagų, baltymų bei gerųjų riebalų ir omega rūgščių.

Braškės. Šiuose uogose nemažai cinko, o cinkas didina lytinį potraukį. Ne šiaip sau šios uogos dažnai atsiranda ant stalo pasimatymų ar romantiškų vakarienių metu.

Jūros gėrybės.  Tai nesočiųjų riebalų rūgščių ir mikroelementų šaltinis. Jie būtini normaliai potencijai, todėl patariama jas įtraukti į savo racioną.

Figos didina libido. Juose daug flavonoidų, polifenolių ir antioksidantų, kurie padeda sustiprinti ir prailginti lytinį potraukį.

Citrusiniai vaisiai yra turtingi antioksidantų, vitamino C ir folio rūgšties, kurie gerina vyrų reprodukcinę sveikatą.

 

Komentuoti

Būkite pirmas pakomentavęs

KOMENTARAI

Your email address will not be published.