Mama, pasidalinusi savo mintimis apie motinystę, įžiebė viltį daugelio kitų moterų gyvenimuose

Alexandra Kilmurray savo socialinio tinklapio „Instagram“ paskyroje pasidalino nuotrauka, pagelbėjusia ne vienai mamai.

Prie nuotraukos Alexandra parašė: „Ką gi, žinau, kad daugelis jūsų tikriausiai galvojate, – „Kodėl ji dalinasi tokia nuotrauka?“. Tačiau kol to pasiekiau, užtrukau 18 mėnesių, 18 mėnesių kol sugebėjau neapsiverkti pažvelgus į veidrodį, 18 mėnesių kol pagaliau vėl jaučiausi graži tokia, kokia esu!

Niekas tavęs neperspėja apie tamsiąsias motinystės ir nėštumo puses… Niekas nepraneša, kaip stipriai fiziškai ir psichiškai tu pasikeiti po tapimo mama. Man tai buvo ilga ir sunki kelionė po gimdymo… 18 mėnesių po pirmojo sūnaus gimimo, 5 mėnesiai po antrojo ir aš pagaliau jaučiu, kad galiu matyti šviesą, o tai tikrai nuostabus jausmas.

Į jūsų sveikatą, mamos, kurios kovojate su po gimdymo ištikusia depresija ir vistiek kas rytą keliatės dėl savo vaikų! Į jūsų sveikatą, mamos, kurios vis dar verkiate dėl žymių ant savo odos, atsiradusių laukiantis savo tobulų kūdikių! Į tavo sveikata, motinyste ir į žinojimą, kad tai taip pat praeis. Ir viskas bus gerai.“

Ne daugelis mamų išdrįstų pasidalinti ne tik tokia atvira nuotrauka, bet ir nuoširdžiomis mintimis, jausmais, supančiais jas po vaikelio gimdymo. Tačiau ši moteris išdrįso ir tokiu būdu pradžiugino, įkvėpė, tikime, tikrai ne vieną mamą.

Komentuoti

Būkite pirmas pakomentavęs

KOMENTARAI

Your email address will not be published.