• Šiandien yra: Ketvirtadienis, gruodžio 8, 2016

Matematiką dėstanti profesorė skatina mamas į paskaitas atsinešti ir savo kūdikius

Dėstytoja, rankose laikanti kūdikį, apkarpyta Sarah Thompson „Facebook“ nuotr.Dėstytoja, rankose laikanti kūdikį, apkarpyta Sarah Thompson „Facebook“ nuotr.

Buvimas tėvais jau savaime yra nelengva užduotis, kuri gali labai apsunkinti darbo ar paskaitų lankymą. Štai kodėl tūkstančiai „Facebook“ vartotojų dalinasi Sarah Thompson į socialinį tinklapį įkelta nuotrauka, kurioje matematiką dėstanti profesorė veda paskaitą rankose laikydama Thompson kūdikį.

(Sarah Thompson „Facebook“ nuotr.)

Thompson tikisi, kad pasidalinusi šia patirtimi, ji padrąsins ir kitas mamas paprašyti pagalbos, kai jos joms reikės.

Sarah prie nuotraukos parašė:

„Štai čia yra mano matematikos dėstytoja Dr. Josie Ryan su mano sūnumi, ji yra nuostabi. Ji žino, jog praėjusį semestrą, būdama nėščia, aš dirbau ir tęsiau mokslus USC (University of Southern California). Aš pradėjau lankyti jos paskaitas rugpjūtį, savaitę prieš gimdymą ir tęsiau mokslus po sūnaus gimimo. Ji žinojo, jog būsiu be galo užsiėmusi, taigi tiesiog maldavo manęs atsinešti Isaiah į paskaitą ir net parodė kur Lander universiteto (angl. Lander University) sveikatos centre yra maitinimo krūtimi kambarys.

Žinojimas, jog yra tokių dėstytojų – ramina. Ji ne tik yra nuostabi asmenybė, bet tuo pačiu ir viena geriausių matematikos dėstytojų, kokius tik esu turėjusi. Ji tikrai puiki, ekscentriška ir geriausia prasme, kokia tik gali būti, moksliukė… tokią, kokią aš pilnai galiu suprasti. Taigi! Gal pasauliui reikia daugiau tokių mokytojų! Viliuosi, jog šis įrašas paskatins kitus pedagogus arba mamas, arba nėščias dirbančiąsias ir studijas lankančias moteris paprašyti pagalbos. Ji mane nuolat drąsindavo ir  jau kelis kartus buvau pasiėmusi savo sūnų kartu su savimi į paskaitas.

Būna taip, kad jis paskleidžia nemalonų kvapą ir kartas nuo karto prajuokina klasę, bet mes vistiek imamės rimto matematikos darbo šiose paskaitose. Pasaulis tampa tobulu, kai galiu mokytis matematikos, o mano kūdikis būna šalia manęs ar mano dėstytojos rankose. Ji taip ir vedė paskaitą, laikydama mano sūnelį rankose, kai jį atsinešiau į universitetą.“

Pagal sunnyskyz.com informaciją

 

 

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>