• Šiandien yra: Ketvirtadienis, gruodžio 8, 2016

Menininkas kuria paveikslus iš paplūdimio akmenųMenininkas kuria paveikslus iš paplūdimio akmenų

Italų dailininko Stafano Furlani kūryba tikrai išsiskiria – jis savo paveikslus dėlioja iš paplūdimyje rastų įvairiausių formų, spalvų bei tekstūrų akmenėlių.

E. Munk paveikslo interpretacija

Kūrėjas pasakoja, jog visą savo vaikystę praleido prie jūros ir viena iš smagiausių pramogų jam, kaip vaikui, buvo vaikštinėjimas po paplūdimį. Tuo pačiu Stafano Furlani ieškodavo jūros į krantą išmestų išskirtinių formų bei spalvų akmenėlių.

Dailininkas savo vaikystės hobį kaip tradiciją perdavė sūnui, kuris taip pat pradėjo rinkti akmenukus dar būdamas trejų metų amžiaus. Jie kartu dažnai dėliodavo įvairiausius paveikslus paplūdimyje, tačiau jie buvo trumpalaikiai ir dažniausiai sugrįžus jų neberasdavo, nes gamta ar žmogus juos sunaikindavo.

Norėdamas įamžinti tokius kūrinius Stafano Furlani pradėjo juos dėlioti ant medinio pagrindo ir iš daryti tikrus „paveikslus“.

 

Parengta pagal http://www.sassidautore.it/.

Nuotraukos: http://www.sassidautore.it/

Autorius: Vytenis Utaras

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>