• Šiandien yra: Penktadienis, gruodžio 2, 2016

Mergina, laimėjusi nemokamą picos tiekimą visiems metams, atidavė savo prizą benamių žmonių prieglaudai

Hannah Spooner, mergina laimėjusi prizą, Facebook nuotr.Hannah Spooner, mergina laimėjusi prizą, Facebook nuotr.

19-metė mergina iš Detroito laimėjo nemokamą picos tiekimą visiems metams ir šį prizą paaukojo mažiau sėkmingiems žmonėms.

Hannah Spooner sakė, jog nuo pat to momento, kai jai paskambino „Little Caesar“ darbuotojas, pranešdamas žinią apie 5oo dolerių vertės laimėtą prizą, galiojantį 1 metus, ji iš karto žinojo, kad nori su juo nuveikti ką nors gero.

„Detroitui dabar sunkus metas,“ Spooner sakė „Inside Edition“. „Aš norėjau, kad mano auka paveiktų mano netolimoje aplinkoje esančius žmones.“

Nusprendusi paaukoti prizą, ji susisiekė su keliomis pelno nesiekiančiomis įstaigomis, esančiomis netoli jos namų. Galiausiai ji apsistojo ties įstaiga pavadinimu „Covenant House Michigan“, padedančia skurstančiam jaunimui.

Carolyn Millard, prieglaudos darbuotoja, sakė, jog per dieną skurstančiam jaunimui jie pateikia tris patiekalus. Ir kaip bet kuriam jaunuoliui, pica jiems yra skaniausias maistas.

Pagal sunnyskyz.com informaciją.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>