Merginos skrydis iš beveik išsipildžiusios svajonės tapo tikru košmaru

Ne veltui yra sakoma „neperšokęs griovio, nesakyk op“. Dažnai skubame daryti išankstines išvadas apie įvairius dalykus, tačiau kartais nutinka taip, jog per anksti kuo nors apsidžiaugę, liekame nuvilti.

Būtent taip atsitiko ir merginai vardu Jessie Char. Kai Jessie pamatė savo vietas skrydžio iš Long Byčo, Kalifornijos į San Fransiską lėktuve, ji pamanė, jog bus išlošus loteriją – dvi jai gretimos vietos buvo tuščios. Deja, visai netrukus paaiškėjo, jog toji situacija buvo labiau panaši į tragišką, nei į išsvajotą. Už merginos sėdinti keleivė sugalvojo nusiauti batus bei kojines ir, iškišus kojas tarp sėdynių, kojas užsikelti ant porankių, esančių prie pat Jessie.

Tarsi to dar nepakaktų, merginai teko išvysti ir tai, kaip už jos esančioj eilėj sėdinti moteris atidarė bei uždarė prie Jessie esantį langelį, naudodamasi savo kojomis! Jei ir yra kokia nors taisyklė, kurią turėtų žinoti kiekvienas keliautojas, tai ji skambėtų taip – neliesti lėktuve esančių langelių, prie kurių nesėdite… ypač su savo kojomis!

Pagal today.com informaciją, Jessie Char nuotraukos

 

Komentuoti

Būkite pirmas pakomentavęs

KOMENTARAI

Your email address will not be published.