• Šiandien yra: Sekmadienis, gruodžio 11, 2016

Milane gyvenantis šuo, kiekvieną dieną savarankiškai 54 – uoju autobusu važiuoja į parką

Kakava, nuotr. sunnyskys comKakava, nuotr. sunnyskys com

Kakava (Cacao) yra 16 metų mišrūnas šuo, tapęs Italijos vietos įžymybe. Kakava puikavosi Italijos laikraščiuose dėl jos kasdienio įpročio, pasigavus 54 numerio autobusą aplankyti savo mėgstamiausią vietą Milane – parką šalia stoties Lambrate, šiaurės – rytų Milane.

Pastaruosius kelerius metus beveik kiekvieną dieną stotelėje „Arrgone Bouleverd“ su kitais keleiviais ji laukia 54 autoobuso ir vyksta į savo numylėtąjį parką, Pradėjusi savo keliones slaptai, šiandien Kakava jau pažįstama autobusų vairuotojų ir vežama kiekvieną dieną pagal pageidaujamą maršrutą.

Pavaikštinėjus parke ir pasidžiaugus popietės saule, Kakava kulniuoja atgal į stotelę ir vyksta namo. Šio šunelio šeimininkas vietinio baro savininkas Nicoletta, teigia priglaudęs ją, kai pamatė klajojančią gatvėse. Būtent jis ir išmokė šį šunelį vaikščioti tik šaligatviais ir per perėją eiti tik degant žaliam šviesoforo signalui. Apie neįprastą augintinio įprotį važinėti autobusu Nicoletta sužinojo iš baro lankytojų, tačiau jis nuždraudė šuneliui džiaugtis popoečio saule parke ir važinėti 54 – uoju autobusu.

 

Parengta pagal sunnyskyz.com

 

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>