• Šiandien yra: Ketvirtadienis, gruodžio 8, 2016

Močiutė į Padėkos dienos šventę netyčiom pakviečia ne savo anūką

Wanda Delch ir Jamal Hinton, W. Delch ir J. Hinton nuotr., Telegrama.lt montažasWanda Delch ir Jamal Hinton, W. Delch ir J. Hinton nuotr., Telegrama.lt montažas

Septyniolikmetis Jamal Hinton, gyvenantis Fenikse, neseniai netikėtai įgijo naują draugę, netyčia gavęs iš jos žinutę.

Praėjusį antradienį jis, nepažįstamo numerio savininko dėka, buvo įtrauktas į bendrą pokalbį, kuriame buvo tikslinami Padėkos dienos šventės planai. Hinton sutriko ir pasiteiravo kas jam rašo. Žinučių autorius prisistatė kaip „tavo močiutė“.

Susirašinėjimo vertimas:
„Wanda: Padėkos dienos vakarienė vyks mano namuose lapkričio 24, 15:00 val. Leiskit žinoti, ar atvyksit. Tikiuosi jus visus pamatyti. Žinoma, tai pat turiu omenyje ir Amanda su Justin.
Hinton: Kas čia?
W: Tavo močiutė.“

Hinton pamanė, kad žinutę iš tikrųjų siuntė jo močiutė, bet norėdamas tuo įsitikinti, nežinomo numerio savininko paprašė atsiųsti savo nuotrauką.

Susirašinėjimo vertimas:
„H: Močiute? Gal galėčiau gauti nuotrauką?
W: Kieno?
H: Tavo.“

Tai tikrai nebuvo jo močiutė.

Susirašinėjimo vertimas:
„Taip, čia aš darbe.“

Hinton iš šio nesusipratimo daug juokėsi ir atsakė nusiųsdamas savo paties nuotrauką, leisdamas moteriai suprasti, jog ji susisiekė ne su tuo anūku. Tačiau, jis taip pat pasiteiravo ar vis dar galėtų prisijungti prie moters rengiamos Padėkos dienos šventės.

Susirašinėjimo vertimas:
„H: Jūs ne mano močiutė.
Gal galėčiau vistiek gauti lėkštę?
W: Žinoma, kad gali. Štai ką daro močiutės… pamaitina kiekvieną.“

Moteris, Wanda Delch, su malonumu sutiko pavaišinti jį Padėkos dienos vaišėmis. Ji atrašė: „Žinoma, kad gali. Štai ką daro močiutės… pamaitina kiekvieną.“ Wanda tikrai nejuokavo – naujieji bičiuliai susitiko trečiadienio vakarą, o moteris prisijungti pakvietė ir visą Hinton šeimą.

„Turėjau išsiaiškinti kokio dydžio kalakuto reikią pamaitinti dvidešimčiai žmonių,“ sakė Delch.

Tarp Hinton ir Dench įvykęs nesusipratimas įžiebė naują draugystę.

Pagal buzzfeed.com informaciją

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>