• Šiandien yra: Antradienis, gruodžio 6, 2016

Moteris pasidalino nuotrauka, įrodančia, kad motinystė netrukdo siekti svajonių

Hein Koh, nuotr. FacebookHein Koh, nuotr. Facebook

Meninkė Marina Abramovič, davusi interviu Vokietijos laikraščiui „Tagesspiegel“ teigė, kad vaikai griauna kūrybiškumą, todėl gyvenime jai teko pasidaryti net tris abortus, kad ir toliau galėtų netrukdoma kurti. Anot jos, žmoguje energijos kiekis yra ribotas ir jai būtų buvę per sunku juo dalintis.

Hein Koh menininkė iš Bruklino kaipmat sureagavo į šį interviu ir savo socialinėje „Facebook“ paskyroje paskelbė įrašą apie tai, kad vaikai toli gražu nežudo mumyse kūrybiškumo. Ji teigė, kad net ir tada, kai jos dvynukai valgydavo, kas dvi-tris valandas ir jai siaubingai trūko miego, moteris neprarado jokio kūrybiškumo, anaiptol kūrybiniai rezultatai tapo dar įdomesni, patrauklesni ir subtilesni. Hein pasidalino nuotrauka, kuriame „multitaskina“ (vienu metu dirba kelis darbus): maitina savo mažylius ir tuo pat metu dirba kompiuteriu. Argi nežavinga yra motinystė?

 

Pagal „Facebook“ informaciją
Nuotraukos babble.com

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>