Moteris – svajonė arba apie ką svajoja kiekvienas vyras?

Labai dažnai iš vyrų lūpų galima išgirsti, jog šiandien surasti antrąją pusę sunku. Daugelis moterų stipriai siekia karjeros, nori būti nepriklausomos ir lygiavertės savo partneriams. Paklausti, “ar tai yra blogai?”, labai dažnai vyrai nusišypso ir mažumėlę suklūsta, o toliau tęsia, kad būtų gerai jei tokia moteris dar rastų laiko ir šeimai. Tai kokia gi yra tobula moteris vyrų akimis?

Ji rūpinasi savimi. Norint mylėti kitus, pirmiausia reikia pamilti save, todėl kiekvienai moteriai labai svarbu skirti sau laiko. Ji yra atsakinga už save ir savo elgesį, todėl dėl nutikusių nesėkmių paprastai nekaltina kitų, o ieško atsakymo savyje.

Ji patogiai jaučiasi savo kailyje. Šiai moteriai nereikia prisiimti svetimų vaidmenų ar bandyti būti kažkuo kitu. Ji puikiai jaučiasi būdama savimi, nes jai nestinga pasitikėjimo ir išmonės.

Ji mėgsta būti nepriklausoma. Ši moteris nori ir siekia būti lygiaverte partnere savo vyrui, todėl siekia finansinės nepriklausomybės ir mėgaujasi tuo, kad gali lygiavertiškai prisidėti prie šeimos gerbūvio kūrimo.

Puiki mama savo vaikams. Ji myli vaikus todėl ateities santykius fokusuoja į šeimą ir vaikus.

Ji nėra egocentrikė. Ši moteris niekada nedemonstruoja pranašumo prieš kitus ir būti pasaulio centru niekada nebuvo jo siekis. Anaiptol, ji labai gerai moka įsijausti ir į kitų žmonių jausmus ir būsenas.

Santykiuose ji nemėgsta dramų. Jai nereikia sukelti ar inicijuoti konflikto, kad parodytų savo išgyvenimus ir jausmus. Jos nuomone, viską gaima išsiaiškinti ramiai ir nekeliant balso.

Ji įkvepia kitus – būti savo paties geriausia versija. Ši moteris nelygina nei savęs, nei savo antrosios pusės su kitais, o kiekvieną dieną siekia pati būti geresne savimi.

Ji užsispyrusi ir atvira. Ši moteris nebijo reikšti savo nuomonės ir požiūrio įvairiais klausimais, nes visuomet yra paruošusi argumentų. Atvirumas reiškiasi kitų nuomonės priėmimu ir išklausymu.

Ji atvira intymiame gyvenime. Atvirumas šiuo klausimu jai yra labai svarbu, nes tik tokiu būdu pasiekiamas didžiausias komfortas seksualiniame gyvenime. Ši moteris nebijos pasakyti, kad ji jaučiasi ne taip gerai, o kokie dalykai ją varo iš proto.

Jis visuomet palieka teigiamą įspūdį. Moteris, kuri pozityviai žvelgia į pasaulį, tuo pozityvumu lengvai užkrečia ir kitus. Juk visuomet esame linkę labiau bendrauti su puikiai nusiteikusiais, pozityviais ir besišypsančiais žmonėmis.

 

Pagal powerofpositivity.com

 

 

 

 

Komentuoti

Būkite pirmas pakomentavęs

KOMENTARAI

Your email address will not be published.