• Šiandien yra: Pirmadienis, gruodžio 5, 2016

Natūralus šeimos planavimas ir kokybiškas seksas? Misija įmanoma

PreliudijaPreliudija

 

Akivaizdu, kad natūralus šeimos planavimo metodas atima bet kokį malonumą iš lytinių santykių, be to, yra beviltiškai neefektyvus?

Amerikiečių verslininkas ir žurnalistas Gerardas M. laikosi priešingos nuomonės.  Su NŠP jis susidūrė atsitiktinai, dėka savo žmonos, kuri sveikatingumo sumetimais nusprendė atsisakyti kontraceptinių piliulių.  Tačiau dabar jis teigia, jog šis atradimas jo seksualinį gyvenimą pakėlė į naują lygį.

Pirmiausiai, amerikietis įsitikinęs, kad hormoninių tablečių atsisakymas atskleidė anksčiau nematytą jo žmonos libido.  Nuolat vartojamos kontraceptinės tabletės apgauna moters organizmą imituodamos nuolatinį nėštumą, o tokioje būsenoje seksas ne visoms moterims yra viršutinėje prioritetų sąrašo dalyje.  Taip pat NŠP Gerardą ir jo žmoną privertė seksui skirti daugiau dėmesio ir savotiško planavimo.  O romantiškam vakarui pradėjus ruoštis ryte, visa diena gali įgauti erotišką atspalvį ir vesti į puikią atomazgą. Galiausiai,  tyrimai rodo, kad teisingai atliekamo natūralaus šeimos planavimo efektyvumas siekia net 99,6%.  Vadinasi, jaudintis dėl neplanuoto nėštumo nelieka reikalo.  Žinoma, NŠP seksą „sukoncentruoja“ į moters natūralaus nevaisingumo dienas, tačiau, kaip teigia Gerardas M., dėl tokios kokybės galima mažumėlę palaukti.

Parengta pagal: Mercatornet.com

Telegrama.lt informacija

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>