• Šiandien yra: Penktadienis, gruodžio 2, 2016

Nauja vieta romantiškoms vestuvėms – Disnėjaus pasaulis

MINOLTA DIGITAL CAMERAfreeimages.com/nuotr.

Jei galvojate, kad ilgai ir laimingai būna tik tai pasakose, labai klystate. Dabar kiekviena mergaitė svajojanti apie pasakiškas vestuves, per kurias ji virsta tikra princese, savo pasaką gali išpildyti JAV, Floridoje esančiame pramogų, Volto Disnėjaus parke. Čia galite susikurti savo pasakų vestuves ir tapti tikru princu ir princese, skelbiama, jog visą parką vestuvėms užsisakyti galima tik ypatingu metu – naktimis.

Apie galimybę tuoktis Disnėjaus pasaulyje buvo svarstyta gana ilgą laiką ir neseniai oficialiai paskelbta apie tokią galimybę. Nuo 23 valandos vakare, kai aplink nėra turistų, parkas priklausys tik jums, ir jūsų šeimos nariams. Taip pat, nuostabioji pelenės karieta, o savo išsvajotąjį „Taip!“ tarsite priešais garsiąją, ištaigingąją pelenės pasakų pilį. Skamba romantiškai, tiesa? Tačiau yra vienas subtilus dalykėlis. Pasak Buzzfeed šaltinių, kaina yra taip pat ypatingai karališka kaip ir patirtis, nes vestuvių paketo kainos prasideda nuo 180.000 JAV dolerių. Na, tai ką, laikas pradėti taupyti… ?

Daugiau informacijos: disenyweddings.com

walt-disney-world-wedding-magic-kingdom-9

walt-disney-world-wedding-magic-kingdom-2

pagal boredpanda.com informaciją

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>