• Šiandien yra: Ketvirtadienis, gruodžio 8, 2016

Nemokama mobilioji aplikacija, padedanti įtikinti vaikus, jog Kalėdų Senelis tikrai yra

„iCaughtSanta Lite“ mobiliojoje aplikacijoje daryta nuotr., „Instagram“ naudotojo @beaucoeur nuotr.„iCaughtSanta Lite“ mobiliojoje aplikacijoje daryta nuotr., „Instagram“ naudotojo @beaucoeur nuotr.

Galbūt svarstote, kaip įrodyti savo vaikui, jog nepagaunamasis Kalėdų Senis tikrai egzistuoja? Tad turime gerą žinią – nuo šiol, su technologijų meistrų pagalba, jūs galite sukurti nuotrauką, kurioje būtų užfiksuotas Kalėdų Senelis, besilankantis jūsų paties namuose.

Mobiliojoje aplikacijoje „iCaughtSanta Lite“ jūs išsirenkate vieną iš savo nuotraukų ir tiesiog nutempiate ir užklijuojate ant jos Kalėdų Senelio lipduką. Galite sukurti kiek tik norite nuotraukų ir tai jums nė kiek nekainuos, bet šiuo atveju bus įmanoma rinktis tik iš trijų Kalėdų Senelio pozų. Jei norėsite platesnio pasirinkimo – reikės susimokėti.

Štai kelios mobilioje programėlėje „iCaughtSanta Lite“ darytos nuotraukos, kuriomis programėlėje „Instagram“ pasidalino keli tėveliai:

Pagal scarymommy.com informaciją

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>