• Šiandien yra: Pirmadienis, gruodžio 5, 2016

Nuostabus nepažįstamasis: vyras išgelbėja užspringusios dvimetės gyvybę (VIDEO)

Įvykio akimirkos, sustabdytos vaizdo medžiagos kadrasĮvykio akimirkos, sustabdytos vaizdo medžiagos kadras

Sekmadienį Perte, Australijoje Rowan O’Neil rinkosi prekes maisto prekių parduotuvėje, kai supanikavusi motina į vidų įnešė savo dvimetę dukrą, kuri buvo be sąmonės ir meldė pagalbos.

Parduotuvėj buvusios apsaugos kameros rodo, kaip motina palieka savo vaiką prie prekystalio ir išbėga į lauką, kad pakviestų savo vyrą. Tėvas įlekia į parduotuvę ir kartu su O’Neil laiko mergaitę apverstą aukštyn kojom, norėdami atlaisvinti jos kvėpavimo takus. Bet niekas nepadeda. Paskutiniu bandymu stengdamasis išgelbėti mergaitės gyvybę, O’Neil paguldo vaiką ant prekystalio ir pradeda ją gaivinti. Tėvams neramiai vaikštant aplinkui, beveik nepajėgiant visko stebėti, mergaitė pagaliau prasimerkia. Apsupti beašarojančių šio kraupaus įvykio stebėtojų, mergaitės tėvas ir Rowan O’Neal pasidalina jaudinančiu apsikabinimu.

Pagal sunnyskyz.com informaciją

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>