• Šiandien yra: Sekmadienis, gruodžio 11, 2016

Nuotaka, išreikšdama palaikymą savo sergančiam vyrui, vestuvių metu nusiskuto plaukus (foto)

Nuotaka vestuvių metu, nuotr.  littleprincesses org ukNuotaka vestuvių metu, nuotr. littleprincesses org uk

Moteris, gražiausios gyvenimo šventės metu, nutarė nusiskusti galvą plikai, taip išreikšdama palaikymą nepagydoma liga sergančiam vyrui. Craig and Joan Lyons iš Liverpulio vienas kitą pažįsta jau trisdešimt metų, tačiau anot Craig, jis savo žmoną pamilo, kai tik ją pamatė ir jiems tuomet buvo vos 14. Tik prieš pusantrų metų jam tai pasakius, pora nusprendė susituokti. Vestuvės buvo planuotos metais vėliau, tačiau išgirdus gydytojų diagnozę, jog Craig serga smarkiai progresuojančiu kasos vėžiu, vestuves pora paankstino.

„Savo mylimąją pirmą kartą matau be plaukų, bet ji atrodo nepaprastai gražiai, tiesiog stulbinančiai. Ji yra mano svajonių moteris“ – dienraščiui Daily Mail sakė jaunikis. Moteris savo plaukus paaukojo organizacijai littleprincesses.org.uk, kuri kuria perukus vaikučiams taip pat nukentėjusiems nuo vežio.

Parengta pagal dailymail.co.uk

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>