• Šiandien yra: Antradienis, gruodžio 6, 2016

Olimpietė B. Statkevičienė: plaukimas ne sunkumų kilnojimas, R. Meilutytei buvo reikalinga visai kitokia kūno išvaizda

Birutė Statkevičienė, nuotr. FacebookBirutė Statkevičienė, nuotr. Facebook

LRT laidoje „Laba diena, Lietuva“ dalyvavusi pirmoji Lietuvos olimpietė, daugkartinė Lietuvos, Europos ir pasaulio plaukimo čempionė, veteranų plaukimo čempionė Birutė Statkevičienė sakė, kad Rūtos Meilutytės trenerio socialiniame tinkle „Facebook“ pasidalintas vaizdo įrašas, kuriame matyti kaip Rūta ruošiasi olimpinėms žaidynėms nieko gero nežadėjo. Plaukikui svarbu ugdyti ištvermę, o ne auginti kūno masę. Anot jos, plaukimas nėra sunkumų kilnojimas ir plaukikei reikalinga visai kitokia kūno išvaizda.

Moteris teigia, kad tiek Rūta, tiek jos treneris turėtų iš šios situacijos pasimokyti. Rūtai svarbu nenusiminti ir toliau ryžtingai žengti į priekį. Reikėtų šiek tiek pasimokyti net iš rusų plaukikės Julijos Jefimovos, kuri užsiauginusi didžiulį šarvą ir visai nereaguoja į tai kas vyksta aplink. Anot Birutės Statkevičienės, Rūtai Meilutytei dabar svarbu labai gerai pailsėti, kad ir kokį pusmetį ir po atostogų grįžus tinkamai treniruotis: atsisakyti nereikalingos kūno masės, o į Rio de Žaneiro olimpines žaidynes žvelgti kaip į dar vieną gyvenimo pamoką. Trenerė teigia, jog buvome pripratę prie Rūtos laimėjimų, liūdėdavome, kai ji užimdavo antrą vietą, tačiau nereikėtų pamiršti, kad septinta vieta olimpinėse žaidynėse yra tikrai puikus rezutatas.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>