• Šiandien yra: Sekmadienis, gruodžio 11, 2016

„Oskarai“, STT ir seno kirpimo politikai

Oskarai, nuotr. Wikimedia CommonsOskarai, nuotr. Wikimedia Commons

Veik visas pasaulis pirmadienio rytą kalbėjo apie „Oskarų“ apdovanojimo ceremoniją. Tačiau jau prieš pietus lietuviai pamiršo Leo ir puolė skėsčioti rankomis – kur tai matyta, STT susėmė patį Gedvydą Vainauską, įtakingą žiniasklaidos magnatą. Viskas įvyko po pastarojo pietų su Rolandu Paksu. Kalbama, kad magnatas iš „širdžių prezidento“ galėjo reikalauti solidžios pakišos.

Kaip per pietus savo FB paskyroje išsireiškė vienas politikos apžvalgininkas, vien tas faktas, kad STT gali tiesiog susemti žiniasklaidos magnatą, kuris, pasak piktų liežuvių, prieš penkiolika metų nurodinėjo prezidentui, kuriuos Generalinio prokuroro pavaduotojus galima palikti, o kuriuos derėtų atleisti, rodo, kad STT įvyko daug gerų pokyčių.

Na gerai, magnatas, labai tikėtina, kad išsisuks. Juk politikos ir teisėsaugos pasaulyje yra daugybė jam „paslaugų“ skolingų vyrų ir moterų. Velniai žino, susiję tai su artėjančiais rinkimais ar ne, bet tendencijos yra geros. Du seno raugo kietuoliai gavo progą suprasti, kad laikai pasikeitė. Velniai žino, kaip baigsis ši istorija, bet pasveikinkite vieni kitus su gražia tendencija – Lietuva valosi.

Almantas Karčiauskas

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>