Paliktas šuo visą mėnesį laukia sugrįžtančių šeimininkų

Viena šeima išsikraustė iš Detroite esančio namo ir paliko be galę šiukšlių – seną čiužinį, pagalves, kelis sulūžusius baldus… Tuo pačiu ir ištikimą šunį. Iš tiesų, pasitaikė toks ištikimas pitbulis, jog visą mėnesį laukė sugrįžtančių šeimininkų. Kaimynai stebėjo liūdnąjį šunelį, vardu Boo, gulintį ant šaligatvio ir atnešdavo jam maisto. Tada vieną dieną jie paskambino centrams „Detroit Youth“ ir „Dog Rescue Center“, teikiantiems pagalbą šiems augintiniams. Kai atvažiavo vieno iš centrų įkūrėjas Mike Diesel, Boo gulėjo savo įprastoje vietoje.

„Būdamas ištikimu šuniu, kokiu ir turėjo būti, jis laukė savo šeimininko sugrįžtant.“ Diesel suprato, kad jo misija buvo padėti šuneliui suprasti, jog jo šeimininkai nebegrįš. Vyras žinojo, jog turi būti labai švelnus ir žingsnis po žingsnio su juo susidraugauti. Kelias dienas Diesel iš visų jėgų stengėsi padaryti taip, kad sielvartaujantis ir traumuotas Boo vėl pasijustų saugus.

Po kurio laiko (ir maisto iš McDonald’s), Boo buvo pasiruošęs apykaklei ir, galiausiai, būti įlaipintas į galinę Mike sunkvežimio dalį.

„Mes kaip ir „pašnekėjom“ vienas su kitu, kad įsitikintume, jog suprantam vienas kito jausmus… Jis žinojo, jog neketinu jo skriausti.“

Boo yra be galo draugiškas šuo ir didžiausia jo svajonė, šiuo metu, yra rasti mylinčius namus.

Pagal thedodo.com, boredpanda.com informaciją

Komentuoti

Būkite pirmas pakomentavęs

KOMENTARAI

Your email address will not be published.