• Šiandien yra: Pirmadienis, gruodžio 5, 2016

https://www.youtube.com/watch?v=OiYn46sUbUI

Pamatykite keturių mėnesių mažylio reakciją pirmą kartą išvydus savo mamą

Tam, kad kūdikis išmoktų šypsotis paprastai prireikia mėnesio, bet ką daryti jei kūdikis praktiškai nieko nemato ir negali reaguoti į aplinkos vaizdus? Keturių mėnesių Leopoldas Wilbur Reppond iš Sietlo niekada nebuvo matęs savo šeimos tik juos jautęs.  Leopoldas kenčia nuo albinizmo. Albinizmas – tai paveldimų ligų grupė, kuriai būdingas pigmento melanino sintezės sutrikimas (odoje, akyse, plaukuose šio pigmento nėra arba yra labai mažai). Šia liga sergančių žmonių odos ląstelėse yra sutrikusi melanino (odos pigmento) gamyba iš tirozino.

Berniukas tėtį paprastai atpažindavo iš barzdos, o mamą liesdamas jos veidą, kol kompanijos Miraflex akiniai nesuteikė galimybės išvysti jų akių. Vaizdo įraše galite pamatyti kaip Erin Leo mama uždeda jam akinius. Po kelių sekundžių viskas pasikeičia berniukas pirmą kartą pamatęs savo mamą  ima plačiai šypsotis.

 

 

 

 

Žymos:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>