• Šiandien yra: Penktadienis, gruodžio 2, 2016

Papūga atskleidė šeimininko ir namų tvarkytojos romaną

Papūga, nuotr. Wikimedia ComonsPapūga, nuotr. Wikimedia Comons

Po to, kai papūga išaiškino meilės romaną, jos šeimininkas vos nepateko į kalėjimą. Vieną dieną papūga pradėjo su savo šeiminkais flirtuoti, kas šeimininkei sukėlė didžiulį įtarimą. Jokių panašių frazių papūga nekartodavo, kol jos šeimininkas neužmezgė romano su namų tvarkytoja. Papūgai vis dažniau ėmus kartoti įvairias frazes, moteris čiupo paukštį ir nuvyko į policiją, kadangi neištikimybė Kuveite yra neleagali ir už tai galima patekti į kalėjimą arba gauti viešųjų darbų.

Jei paukščio parodymai būtų priimti, vyras būtų turėjęs labai rimtų nemalonumų. Laimei, valdžios institucijos nusprendė, jog paukštis negali dalyvauti teisme ir duoti parodymų, o minėtas frazes jis galėjo išgirsti ir per televizorių.

Nors papūgos ištartos frazės nebuvo svarus įrodymas dėl ištikimybės, bet moteris teigia, jog savo vyra dėl ištikimybės įtarinėjo jau kuris laikas, o papūga tai tik patvirtino.

Pagal metro.co.uk informaciją

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>