Penkios moterų ištartos frazės, kurių geriau neignoruoti

Tikriausiai sutiksite, kad moteris labiau traukia tie vyrai, kurie yra pastabūs detalėms ir dėmesingi. Moterys linkusios kalbėti ženklais ir nori būti suprastos. Tuo tarpu vyrai mėgsta aiškumą ir nori kad visi lūkesčiai būtų aiškiai ir garsiai įvardinti.

Šioje vietoje dažnai ir įvyksta nesusikalbėjimas, kurio priežastys siejamos su skirtingomis planetomis bei juose vyraujančiomis skirtingomis kalbomis. Guodžia tai, kad išmokti vieniems kitų kalbą tikrai įmanoma. Tereikia žinoti kelis esminius dalykus, na kad ir kelias moterų ištartas frazes, kurios signalizuoja apie dėmesio stoką, prastą savijautą ar bręstantį išsiveržti ugnikalnį.

  1. Puiku! Jei iš jos lūpų pasigirsta šis žodis, dažnai tai būna ženklas, kad laikas stabtelti bėrus neapgalvotas mintis ir žodžius. Gali būti, kad ji įsižeidė arba išgirdo tai, ko niekada nesitikėjo iš Jūsų išgirsti.
  2. Penkios minutės! Išgirdę šią frazę, galite ramiai prisėsti prie kompiuterio ir pabaigti neužbaigtus dienos darbus. Žinoma, galite įsijungti ir filmą, kurį vis atidėliojate pažiūrėti. Pabaigos gal nepamatysite, bet, tikėtina, kad filmo kulminaciją išvysite.
  3. Ne, nieko.  Taip sakydama moteris dažniausiai nori atkreipti dėmesį, todėl žodis “nieko” paprastai reiškia, kad kažkas tikrai nutiko ir ji aiškiai nori, kad Jūs leistumėte jai išsikalbėti aba galite luktelti kol tylos burbulas pats sprogs. Patartina rinktis pirmąjį variantą.
  4. Padarysiu tai pati! Jei ji nusprendė tai padaryti pati, vadinasi, ugnikalnis gali prasiveržti bet kuriuo metu. Todėl arba paskubėkite padaryti tai, ką pažadėjote padaryti arba ramiai paaiškinkite kodėl tiek laiko delsėte. Tai turėtų padėti nusiraminti ir užduoties vykdymą vis dar palikti vyriškų rankų valioje.
  5.  Palik mane vieną! Tokiu atveju nedarykite nieko. Leiskite jai pabūti vienai ir nusiraminti, emocijoms nuslūgus ji pati jums leis apie tai žinoti. Arba ne.

Komentuoti

Būkite pirmas pakomentavęs

KOMENTARAI

Your email address will not be published.