• Šiandien yra: Antradienis, gruodžio 6, 2016

Penktadienį įvyko didžiausia motyvacijos konferencija visoje Lietuvos istorijoje

Renginio akimirkos, Telegrama.lt nuotr.Renginio akimirkos, Telegrama.lt nuotr.

Šį penktadienį (rugsėjo 30 d.) Kauno „Žalgirio“ arenoje įvyko didžiausia motyvacijos konferencija visoje Lietuvos istorijoje „No Limits“.

Į renginį susirinko apie 9 tūkst. žmonių, kalbėjo garsusis motyvatorius Nikas Vujičičius, lektorius Boris Grundl ir žymiausi Lietuvos lektoriai. Renginys prasidėjo 13 val. ir baigėsi tik po 21 val.

Konferencijoje buvo galima išgirsti motyvatoriaus, greitojo mokymo eksperto, tarptautinio bestselerio autorių Algirdą Karalių, kurio seminaruose dalyvavo dešimtys tūkstančių žmonių. Renginio vedėjas Mindaugas Stasiulis kalbino stipriausią pasaulio žmogų Žydrūną Savicką, žurnalistė, moderatorė Daiva Žeimytė vedė diskusiją „Kokie žmonės pasiekia karjeros aukštumas ir kaip tapti vienu iš jų?“. Taip pat kalbėjo asmeninio tobulėjimo konsultantas Darius Pietaris bei europos lektorių elitui priskiriamas Boris Grundl, kuris pasakojo apie savo puikią karjerą po stiprių likimo smūgių, ir daug kitų Lietuvos lektorių.

Renginį vainikavo labiausiai visų dalyvavusių lauktas motyvatorius Nikas Vujičičius, kuris dalinosi savo neįtikėtinai įdomia bei jaudinančia istorija. Jo kalbą buvo galima stebėti tiesiogiai per televiziją.

Renginio akimirkos:

Telegrama.lt nuotraukos

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>