• Šiandien yra: Sekmadienis, gruodžio 11, 2016

Po to, kai moteriai buvo diagnozuotas vėžys, 7 Pasaulio stebuklus ji pamatė per 13 dienų (video)

Dvylika šalių, penkiolika skrydžių, daugiau kaip 45 tūkst. kilometrų, penki viešbučiai, vienas konfiskuotas tripodas (stovas fotoapratui), septyni Pasaulio stebuklai ir visa tai per trylika dienų! Megan Sullivan pasakoja, jog vieną mėnesį ji patyrė tiek, kiek nebuvo payrusi per visą savo gyvenimą. Laipiodama Josemičio nacionaliniame parke (JAV, Kalifornija) ji nukrito iš penkiolikos metrų aukščio, po savaitės važiuojant motoroleriu ją partrenkė automobilis, o dar vėliau atliekant profilaktinį patikrinimą, jai buvo diagnozuotas odos vėžys. Praėjus dviems savaitėms po sužinotos diagnozės, moteris nusprendė pamatyti septynis Pasaulio stebuklus per trylika dieną, ji nusprendė, kad laikas pradėti gyventi čia ir dabar.

Anot Megan draugai ir šeima netgi ėmė juokauti, jog jai reikalingas inkubatorius, kuriame ji galėtų saugiai gyventi. Tačiau be viso to, kas nutiko moteris suvokė vieną esminį dalyką – ji išgyveno, jai buvo suteiktas antras šansas. Megan savo paskyrose dalinasi mintimis sakydama, jog visada nerasdavusi pinigų ir laiko veikti tai, ko trokšta širdis, tačiau, anot jos, tai buvo tik pasiteisinimai – niekas daugiau. Šie įvykiai parodė, jog negalima delsti gyventi, nes praleistos progos ir laikas negrįžta. Pats tinkamiausias laikas pradėti gyventi yra DABAR.

Parengta pagal megthelegend.com

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>