• Šiandien yra: Pirmadienis, gruodžio 5, 2016

„Pokemon GO“ žaidėjai toliau stebina savo žioplumu„Pokemon GO“ muša naujus populiarumo rekordus, jį išleidusi kompanija skaičiuoja pelną, o neapdairūs ir žiopli žaidėjai toliau žalojasi.

Neseniai vyras bandė patekti į olimpinį Stokholmo stadioną norėdamas pagauti retą „pokemoną“, tačiau tai baigėsi tuo, jog jis „pasismeigė ant tvoros.“  Švedijos gelbėtojai pranešė, kad juos į pagalbą iškvietęs vyras aiškino, jog yra įstrigęs ant aukštos teritoriją saugančios tvoros.

„Pokemon GO“ žaidimas jungia žaidimo aplinką su realia – norint gauti daugiau žaidime naudojamų daiktų ar „pagauti“ padarėlį, reikia fiziškai keliauti ir jų ieškoti.

Atvykę gelbėtojai buvo labai nustebę. Jie davė vyrui morfijaus (ypač stiprių nuskausminamųjų) mat teko laukti gelbėtojų su specialia įranga. „Turėjome jį nukelti ir perduoti medikams, kurie ir nuvežė jį į ligoninę. Tvora kelių metrų aukščio. Pakankamai aukšta, jog reikėtų palypėti.“ – sakė gelbėtojas, nuėmęs nelaimėlį nuo tvoros.

Stokholmas toli gražu ne pirma vieta pasaulyje, kur „Pokemon GO“ žaidėjai dėl neapdairumo, išsiblaškymo ar tiesiog žioplumo patenka į keistas, o kartais ir pavojingas situacijas. Neseniai Lenkijoje buvo išplatintas pranešimas, prašantis neieškoti „Pokemonų“ Aušvico koncentracijos stovykloje (muziejaus vadovybė sakė, jog tai nėra labai pagarbu ten žuvusiems 2 milijonams žmonių).  Na o JAV futbolo žaidėjas vos nebuvo nepašautas, nes policija jį palaikė plėšiku, kai šis vaikštinėjo po banko teritoriją.

Belieka visus žaidėjus raginti skaityti, kas rašoma kraunantis žaidimui – būkite atsargūs ir žiūrėkite sau po kojomis.

Sudarė: Vytenis Utaras

Pagal „The Independent“ medžiagą.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>