• Šiandien yra: Penktadienis, gruodžio 2, 2016

Populiarus socialinio tinklapio „Instagram“ naudotojas žuvo tragiškoje metro avarijoje

Christopher Serrano, Facebook nuotr.Christopher Serrano, Facebook nuotr.

Gana gerai žinomas programėlės „Instagram“ naudotojas Christopher Serrano žuvo bandydamas pavojingą triuką metro stoty Brukline.

Christopher buvo žinomas bei mylimas dėl magiškų, kvapą atimančių Niujorke, Brukline paties darytų nuotraukų. Dėl nepamirštamų kadrų dažnai lipdamas ant įvairių pastatų stogų jis rizikuodavo savo gyvybe.

Pagal „New York Post“, Christopher su savo draugu trečiadienį, spalio 5 d. važiavo traukiniu Brukline, kai buvo užmuštas tragiškoje avarijoje.

Šaltiniai teigia, kad apie 5 val. ryto vaikinas išėjo iš traukinio vidaus ir atsistojo tarp dviejų vagonų bei pradėjo lipti ant traukinio viršaus.

Tyrėjai mano, jog vaikinas, tikriausiai, į kažką atsitrenkė traukiniui judant pro įvažiavimą į 4-osios aveniu/9-osios gatvės stotį Gowanus rajone ir nukrito nuo transporto priemonės. Jo kūną rado policija.

Vyruko brolis Ryan pagerbė Christopher pasidalindamas nuotrauka ir keliomis mintimis apie žuvusįjį: „Norėčiau turėti daugiau tavo nuotraukų. Šiandien netekau savo brolio. Mano pirmojo geriausio draugo. Niekada neužmiršiu mūsų nuotykių.“

„Šis namas niekada nebebus toks pat be tavęs. Myliu tave, broli. Dėkoju visiems už gražius žodžius. Aš tikrai labai vertinu visą palaikymą. Jei kas nors turite kokių nors senų mano brolio nuotraukų ar vaizdo įrašų, prašau, susisiekite su manimi,“ – tęsė Ryan.

Christopher darbų fanai pareiškė užuojautą komentaruose po jo, į „Instagram“ įkeltomis, nuotraukomis dėkodami už tai, kad buvo didžiulis įkvėpimas ir stebinantis talentas.

Pagal mtv.co.uk informaciją

 

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>