• Šiandien yra: Penktadienis, gruodžio 2, 2016

Premjeras A. Butkevičius: neslėpsiu, socialdemokratai tikėjosi didesnio rinkėjų palaikymo

Algirdas Butkevičius, facebook. nuotr.Algirdas Butkevičius, facebook. nuotr.

Pirmadienį ryte Valdovų Rūmuoose vykusioje spaudos konferencijoje „Seimo rinkimų rezultatams aptarti“ premjeras Algirdas Butkevičius sakė, kad visuomenė po krizės tikėjosi greitesnių gerovės  permainų, tačiau Lietuvos geopolitinė situacija įtakojo tai, kad reikėjo skirti kur kas daugiau lėšų Krašto apsaugai nei buvo numatyta. Anot premjero, buvo vykdyta labai griežta  fiskalinė politika, neišlaidauta,  nesiskolinta tam, kad būtų patenkintos kai kurios socialinės programos, sparčiau būtų didinamos pensijos ir pan.

„Taupymo režimą galima įvesti per naktį, tačiau ekonomikos gaivinimas užtrunka dvejus – trejus metus. <…> Kai kurie sako, kad Darbo kodeksas yra šūvis sau į koją, tai norėčiau papildyti: geriau šūvis sau į koją, nei šūvis į Lietuvos smilkinį“, – teigė Algirdas Butkevičius.

Paklaustas ar sudarytų koaliciją su konservatoriais, premjeras sakė, kad socialdemokratai pasiruošę kalbėtis su visomis partijomis.

 

 

  • rolandas Reply
    2 mėn. ago

    neslepsiu. mes taip pat is butkeviciaus tikejomes daugiau. kaip dirbsi , taip liaudis ir balsuos 😀

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>