• Šiandien yra: Antradienis, gruodžio 6, 2016

Premjeras: kelis kartus raginau ministrę įvertinti J. Miliaus veiklą

Algirdas Butkevičius, Wikimedia Commons nuotr.Algirdas Butkevičius, Wikimedia Commons nuotr.

Viešoje erdvėje pasirodžius Žemės ūkio ministrės Virginijos Baltraitienės pozicijai, kad neva Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius nesiėmė spręsti situacijos, susidariusios po to, kai Specialiųjų tyrimų taryba (STT) atliko kratas Valstybinės maisto ir veterinarios tarnybos (VMVT) vadovo Jono Miliaus kabinete, premjeras pabrėžia, kad kelis kartus ministrę ragino įvertinti VMVT vadovo veiklą ir apgailestauja, kad ministrė skleidžia netiesą.

„Teisėsaugos institucijoms atlikus kratas VMVT vadovo kabinete ir kilus tolesniems skandalams dėl vienos įmonės parduodamų produktų, turinčių kenksmingų bakterijų žmogaus organizmui, kelis kartus telefonu kalbėjau su Žemės ūkio ministre V. Baltraitiene ir prašiau, jog būtų pateiktas J. Miliaus, kaip Tarnybos vadovo, vertinimas. Apgailestauju, kad ministrė nepriisima atsakomybės už institucijos, kuri priklausmo jos kompetencijai, vadovo veiklą ir viešoje erdvėje skleidžia melą“, – sako Vyriausybės vadovas A. Butkevičius.

Ministras Pirmininkas dar kartą pabrėžia, kad ateinantį trečiadienį laukia iš ministrės VMVT vadovo veiklos vertinimo ir sprendimo, ar V. Milius gali toliau eiti pareigas.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>