• Šiandien yra: Šeštadienis, gruodžio 10, 2016

Prie prezidentės kampanijos „Už saugią Lietuvą“ jungiasi Lietuvos automobilių kelių direkcija

Už saugią LietuvąUž saugią Lietuvą

Lietuvos automobilių kelių direkcija prie susisiekimo ministerijos (toliau – Kelių direkcija) jungiasi prie Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos nacionalinės socialinio saugumo kampanijos „Už saugią Lietuvą“, kuri telkia visuomenę – NVO, socialiai atsakingo verslo įmones, institucijas, privačius asmenis, žiniasklaidos kanalus ir žinomus žmones. Kampanijos tikslas – spręsti skaudžiausias socialines problemas, skatinti vaikų globą šeimose ir įvaikinimą, mažinti smurtą, patyčias ir priklausomybes, taip pat savižudybių mastą ir užtikrinti efektyvią prevenciją.

Kelių direkcija prisijungdama prie šios akcijos siekia didinti vaikų saugumą gatvėje ir kelyje. Vaiko aplinka turi būti saugi ne tik namų, šeimos apsuptyje, bet ir už jos ribų. Todėl Kelių direkcija nuolat rūpinasi vaikų saugumu. O šią vasarą ypatingą dėmesį skiria vaikams, kurie yra vaikų dienos centruose ir jau keliems dienos centrams yra padovanojusi liemenių su šviesą atspindinčiomis juostomis, kad vaikai keliaudami į įvairias keliones, ekskursijas, t.y. palikę dienos centro ribas, būtų saugūs. Kelių direkcija saugaus eismo priemonių nuolat dovanoja ir vaikų namams, pernai nemažą dėmesį skyrė ir socialiai remtinų šeimų vaikams-dovanojo atšvaitų, siekiant didesnio vaikų saugumo gatvėse ir keliuose.

Š.m. birželio 28 dieną Kelių direkcija kartu su radijo stotimi Extra FM Kauno raj. Neveronyse esančiame vaikų dienos centre, organizuos saugaus eismo pamokėlę ir visiems vaikams padovanos knygučių saugaus eismo tema ir liemenių su šviesą atspindinčiomis juostomis. Švietėjišką veiklą Kelių direkcija vykdo nuolatos ir planuoja ją vykdyti ateityje: juk vienas iš svarbiausių tikslų siekti kuo didesnio vaikų saugumo ir skatinti vaikus saugiai elgtis kelyje!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>