• Šiandien yra: Sekmadienis, gruodžio 11, 2016

„Prietaisas“ ir Rusijos sąmokslas

Maskva. freeimages.com nuotr.Maskva. freeimages.com nuotr.

Vakar buvo toks ramus rytas. Jau atrodė, kad nereikės rašyti jokio farso. Tačiau visokiausi interneto pašaipūnai, panašu, ne be reikalo Algirdą Butkevičių dar kadaise pakrikštijo „Prietaisu“. Vyriausybės vadovas  apkaltino svarbiausią LSDP partnerį –profesinę sąjungą, dirbant Kremliui.

Sena, kelių metų senumo citata. „Skelbdami streiką mes dar kartą siūlome ministerijai pradėti lygiateises derybas, nežaisti darbo grupėmis, o sėsti prie lygiateisių derybų stalo“, – žurnalistams sakė Lietuvos švietimo profesinės sąjungos pirmininkas, Socialdemokratų partijai priklausantis Audrius Jurgelevičius. Pasak jo, pritarimą reikalavimams ir streikui savo parašais išreiškė 15 tūkst. mokytojų. Jo manymu, prie streiko prisidės daugiau nei pusė šalies mokyklų“, – DELFI, 2012 m. vasario 9 d.

Taip jau išeitų, kad Butkevičius sako tiesą – kur tik socialdemokratai, ten ir Rusijos įtaka. Juk profesinės sąjungos yra itin artimos socdemams. Pedagogai streikuoja, „nes Rusija“, socialinis modelis nepriimtas iki Kalėdų – „Seimas kaltas“, Vyriausybėje korupcijos apraiškos – „jūs blogesni“. Jokios atsakomybės, jau nekalbant apie lyderystės pavyzdį. A.Butkevičius, Seimo opozicinių frakcijų kviestame posėdyje, iš visų klausimų išvinguriavo kaip slidus žaltys. Aišku įdomiausia dalis – premjero kaltinimai mokytojams – įsiklausykite, kaip tai skamba, streikų akivaizdoje ne jūsų atlyginimai yra maži, o „jūs Rusijos įtakojami“. Gal rusų FSB šį rytą paslėpė „Prietaiso“ vaistus?

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>