• Šiandien yra: Ketvirtadienis, gruodžio 8, 2016

Reklama, kurią žiūrėdamas, nežinai ar juoktis, ar verkti

JOE.co.uk vaizdo įrašo akimirka,sustabdytos vaizdo medžiagos kadrasJOE.co.uk vaizdo įrašo akimirka,sustabdytos vaizdo medžiagos kadras

Prekybos tinklas „John Lewis“ savo pirmąją reklaminę kampanija išleido 2007 metais ir tai tapo kasmetine tradiciją bei ženklu, kad Kalėdos jau artėja.

Šių metų Kalėdinė „John Lewis“ reklama, kaip ir visos kitos, liečianti širdį, labai miela bei originali, todėl pateikiame ją čia:

Tačiau, šiais metais žmones džiugino ne tik ši reklama, bet ir jos perdirbta versija. Naujienų portalas „JOE.co.uk“ savo „Facebook“ paskyroje paskelbė kiek pakoreguotą ir šių dienų aktualijas atskleidžiančią „John Lewis“ reklamos versiją. Žemiau pateiktame vaizdo įraše, parodoma JAV Prezidento rinkimų situacija, žiūrint iš komiškosios pusės. Ši versija labai greitai išpopuliarėjo ir susilaukė daug teigiamų reakcijų iš internautų.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>