Sąmokslo teoretikai tvirtina, kad Donaldas Trumpas yra iš Pakistano kilęs našlaitis

Donaldas Trumpas metų metus pasaulį bandė bandė įtikinti, jog Barakas Obama nebuvo JAV pilietis. Tačiau dabar tikriausiai pats D. Trumpas turės pateikti savo įrodymus, kad jis nėra našlaitis, kilęs iš Pakistano.

„Neo News“ teigia, kad šviesiaplaukis D. Trumpas iš tikrųjų, 1946 metais, gimė Vaziristane ir buvo pavadintas Dawood Ibrahim Khan. Taip pat teigiama, jog jis ten gyveno iki 1955 metų, kol buvo įvaikintas amerikietiškos šeimos, mirus jo tikriems tėvams. Šis televizijos kanalas taip pat parodė „Trumpo Pakistane“ nuotrauką ir tikino, jog vaikystėje išsilavinimą jis gavo Pakistane.

Reportaže, kuris pasirodė praėjusį mėnesį, reporterė sakė: „kandidatas į Prezidentus Donaldas Trumpas gimė Pakistane, o ne Amerikoje.“ Šis naujienų kanalas taip pat perspėjo, kad jie pradinis istorijos šaltinis. Taip pat pasirodė socialinio tinklapio „Twitter“ vartotojo įrašas, kuriame vyras tvirtino, kad D. Trumpas gimė musulmonų šeimoje.

Paskelbdamas šį reportažą, minėtas naujienų kanalas sulaukė daug kritikos iš vietinių gyventojų, kurie klausė, kaip „gerbiamas naujienų kanalas“ galėjo paskelbti kažką panašaus į tai, kaip „faktą“.

Net jeigu ir neesame visiškai tikri dėl to, kad D. Trumpas iš tikrųjų gimė Pakistane, jam turėtų būti gana nepatogu, prisimenant kaip pastaruosius 5 metus, jis visus bandė „įtikinti“, kad Prezidentas Barakas Obama gimė Kenijoje. Tiesą sakant, tik rugsėjį, sakydamas kalbą Vašingtone, jis patvirtino, kad „Obama gimė Jungtinėse Valstijose“. Kad ir kaip bebūtų, jis, vis dėlto, neatsiprašė dėl šių minčių skleidimo.

Pagal metro.co.uk informaciją

Komentuoti

Būkite pirmas pakomentavęs

KOMENTARAI

Your email address will not be published.