• Šiandien yra: Ketvirtadienis, gruodžio 8, 2016

Santuoka: ką privalu žinoti?

freepik.com nuotr./vestuvėsfreepik.com nuotr./vestuvės

Ką tikrai būtina žinoti prieš susituokiant? Keletas faktų, kurie galbūt atmerks jums akis, tad jei dar neištarėte lemtingojo TAIP, įsidėmėkite kelis dalykus:

Tarpusavio supratimas. Jei jūs ir jūsų partneris sunkiai susikalbate įvairiais gyvenimiškais klausimais, tai žinokite laikui bėgant susikalbėti bus vis sunkiau. Gyvenimas – sudėtingas, jame pilna visokiausių pečius slegiančių dalykų: pinigai, vaikų auklėjimas, darbas ir kiti įvairūs rūpesčiai, apie kuriuos teks galvoti abiems. Tad jei šiais klausimais jau dabar nesutariate, tuomet ir santuoka su tokiu žmogumi negalima. Prieš susižadant, įsitikinkite, kad su savo partneriu, galite kalbėtis apie bet ką, kad suprantate vienas kitą ir palaikote savo idėjas.

Jums gali nepatikti jūsų sužadėtuvių žiedas. Kai kurios poros nusprendžia kartu išsirinkti šį tikrosios meilės simbolį, bet daugelis vyrų nori savo mylimosioms padaryti siurprizą, patys išrinkdami sužadėtuvių žiedą. Kartais nutinka taip, kad netikėta staigmena tampa labai nemalonia situacija, kai paaiškėja, kad žiedas ne išrinktosios skonio, tad padiskutuokite apie tai kartu, kokie žiedai jums patinka, kad netektų nemaloniai nustebti.

Susižadėjus keli dalykai pasikeičia. Tą akimirką kai savo socialinio tinklo Facebook.com paskyroje pasikeisite statusą į „Engaged“ , patikėkite, daugelis žmonių pradės labiau gerbti ir vertinti jūsų draugystę, juk visiem pagaliau viešai deklaruosite, kad jūsų ketinimai – rimti. Taip pat, kartu imsite labiau skaičiuoti savo biudžetą, kas jus tikrai suartins, nes juk reiks sutaupyti pinigų vestuvių puotai!

Jūs tikrai taip gerai nepažinsite savo antrosios pusės iki tol kol su ja nepagyvensite. Jei dar negyvenate kartu, greičiausiai dar gerai nežinote vienas kito subtilybių, kurias tikrai geriau yra pažinti iki vestuvių.

Tuoktis iš reikalo, arba su mintimi taip pririšti ir išsaugoti žmogų šalia. Nedarykite to. Niekas nepadės išlaikyti žmogaus šalia, jeigu jis to nenorės.

Santuoka jauname amžiuje turi daug privalumų. Jei tuokiatės būdami jauni tai, gali būti privalumas, nes greičiausiai būsite pirmieji savo draugų rate, taip pat jūsų biologinis amžius juk tiksi, tad vėliau gali būti taip, kad sukursite santuoką jau su išsiskyrusiu, santuoką ir vaikų turėjusiu žmogumi.

Santuoka vėlesniame amžiuje taip pat turi nemažai privalumų. Palaukite kol sukursite stabilų finansinį pagrindą, tuomet bus ne tik lengviau planuoti vestuves, bet ir konfigūruoti savo gyvenimą po jų. Vyresni žmonės atsakingiau žiūri į gyvenimą ir neretai daro tvirtesnius sprendimus, tad santuoka vyresniame amžiuje turi daugiau potencialo.

Atsakingai pasirinkite vestuvių datą. Jūsų vestuvių metinės – jūsų kasmetinė šeimos šventė, kurią tikrai norėsite paminėti kasmet, tad įsitikinkite, kad renkatės tinkamą datą. Ši data bus jūsų gyvenimo prisiminimas, nesirinkite datos, kurią bus jums sunku prisiminti, juk nenorite kasmet jaunikiui priekaištauti apie pamirštas jūsų vestuvių metines.

Į vestuvių planavimą būtinai įtraukite ir jaunikį, nors dažnai sakoma, kad vestuvės – labiau moterų šventė, bet vis dėlto, pasistenkite visas detales aptarti kartu, vestuvių puotos planavimas tikrai atima daug jėgų, tad jaunikio pagalbos jums tikrai prireiks.

Vestuvių dieną jokiu būdu nestresuokite. Jūs ištisus mėnesius planavote šią šventę, tad tądien mėgaukitės ir palikite viskam tekėti sava vaga. Galvokite, kad priemėte teisingus sprendimus ir jei kas nutiks ne taip, tai jau priklausys ne nuo jūsų.

Sulauksite asmeninių klausimų. Išgirdę apie ketinimą susituokti žmonės iškart pradės klausinėti apie šeimos pagausėjimą. Tad apsišarvuokite ir pasiruoškite tam.

Pavardė. Po santuokos dažniausiai pasikeičia moters pavardė, tad teks pasikeisti visus savo dokumentus, apie naująjį statusą teks informuoti darbovietę, banką, mokslo įstaigą. 

Pagal msn.com informaciją

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>