• Šiandien yra: Sekmadienis, gruodžio 11, 2016

Santykių klaidos, kurias daro moterys

Moteris, nuotr. FreepikMoteris, nuotr. Freepik

Tikriausiai ne kartą teko sutikti porą, kuri iš pirmo žvilgsnio atrodo sutaria tobulai. Labai dažnai tokios poros išgyvena santykių pradžią – laikotarpį, kai partneriai vienas kitą idealizuoja ir viską mato pro rožinius akinius. Praėjus tam tikram laiko tarpui minėti akiniai nukrenta ir poros ima pyktis. Kodėl? Todėl, kad koją pakiša tam tikros santykių klaidos, o jas daro tiek vyrai tiek moterys, tačiau šįkart apie moteris.

Nepasitikėjimas savimi, sumažėjusi savivertė.

Šią klaidą dažniausiai daro tos moterys, kurios nėra dominuojančioje pozicijoje, jos paprastai prisiima nuolankiąją pusę. Tačiau  labai svarbu suprasti, kad pagarba sau,  pritraukia pagarbą ir vertinimą iš aplinkinių. Santykiuose partneriai yra lygiaverčiai todėl labai svarbu nebijoti išsakyti savo nuomonę ir parodyti, kad į ją taip pat privalu atsižvelgti.

Stiprus dominavimas.

Yra moterų, kurios linkusios dominuoti tiek darbe, tiek santykiuose. Kaip ir buvo minėta prieš tai, santykiai – tai dviejų žmonių sąjungą – ne vieno, todėl priimant bet kokį sprendimą labai svarbu pasitarti su antrąja puse, išklausyti jo nuomonės, pasverti visus „už“ ir „prieš“ ir tik tada priimti abiems palankų sprendimą.

Vyro elgesio nesupratimas.

Daugelis yra girdėję frazę: „Vyrai kilę iš Marso, Moterys iš Veneros“ tik ne visi supranta, ką ji tiksliai reiškia. Tai, kad moterys ir vyrai kilę iš skirtingų planetų suponuoja jų skirtingą elgesį bei poreikius. Moteriai labai svarbu suprasti, kad vyrai skirtingai nei jos, mėgsta pabūti vieni ir pagalvoti apie iškilusias problemas. Tuo tarpu moterys linkusios kuo daugiau apie tai kalbėti. Vyrai linkę į sprendimus, moterys – į diskusijas ir svarstymus.

Polinkis į perfekcionizmą.

Gyventi su žmogumi, kuris visur ir visada siekia tobulumo tikrai nėra lengva. Jei kiekviename  menkiausiame dalyke būsite perfekcionistė, vyras gali nuo to labai greitai pavargti.

Nenoras dalintis mintimis, jausmais ar idėjomis.

Jei žmogus jums tikrai rūpi, svarbu jam tai parodyti. Dalinimasis jausmais, mintimis ar idėjomis kaip tik tai ko reikia. Atsivėrimas tik patvirtina, kad žmogus, kuriam patikite savo mintis yra tas, su kuriuo jaučiatės saugi, išgirsta ir mylima. Kitu atveju partneris jūsu užsisklendimą gali suprasti kaip nepasitikėjimą arba artumo stoką.

 

 

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>