• Šiandien yra: Penktadienis, gruodžio 2, 2016

Šešių minučių trukmės filmukas, kurį žiūrint kūnu „nubėgs šiurpuliukai“

Filmuko „Pasiskolintas laikas“ sustabdytas kadrasFilmuko „Pasiskolintas laikas“ sustabdytas kadras

Kai kurie žmonės yra labai talentingi ir per kelias minutes trunkančius animacinius filmukus gali sujaudinti labiau nei kai kurie profesionalių aktorių suvaidinti „holivudiniai“ filmai. Na, o kartais dar būna ir taip, kad tie be galo talentingi žmonės tiesiog neturėdami ką veikti sukuria tikrus stebuklus. Kaip tik tokį pavyzdį dabar ir pristatome – žemiau pateiktame, maždaug 6 minutes trunkančiame, filmuke galite pamatyti širdį veriančią istoriją.

Filmukas vadinasi „Pasiskolintas laikas“ (angl. „Borrowed Time“), o jį sukūrė JAV kompiuterinės animacijos kino studijos „Pixar“ animatoriai savo laisvu laiku.

Šiame trumpame filme vaizduojamas daug patyręs šerifas, kuris sugrįžta prie skaudaus įvykio, apie kurį vyras visą gyvenimą stengėsi užsimiršti, liekanų. Tai vienas iš tų dalykų, kurį pamačius kūnu nubėga šiurpuliukai.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>