• Šiandien yra: Antradienis, gruodžio 6, 2016

Širdį verianti merginos, autoavarijoje praradusios tėvus, istorija

Sustabdytas vaizdo medžiagos kadras

Nors visi žinome, kad vairuojant naudotis telefonu yra be galo pavojinga ir kvaila, vistiek daugelis mūsų kartais tai darome. Šiam elgesiui nėra jokių pasiteisinimų. Net jei ir stovime spūsty ar laukiame, kol raudona šviesoforo šviesa pasikeis į žalią, vistiek neturėtume to daryti. Nė viena žinutė, nė vienas skambutis, nė viena „Snapchat“ išsiųsta nuotrauka, nė viena į „Facebook“ ar „Instagram“ įkelta nuotrauka nėra tokia būtina, kad negalėtų palaukti. Bet žmonės, rodos, šiuos žodžius įsisavina tik tada, kai nutinka kas nors blogo.

Paaukokite kelias minutes savo laiko ir pažiūrėkite ši vaizdo įrašą, kuriame avariją išgyvenusi mergina pasakoja kaip pasikeitė jos gyvenimas, kai vienas vairuotojas besinaudodamas savo telefonu važiuojant mašina padarė avariją ir nužudė abu merginos tėvus.

Vaizdo įrašo pradžioje keliems jauniems žmonėms yra užduodamas klausimas: dėl kokios priežasties vairuodami naudojatės telefonu? Keli atsako, jog vairuodami rašo žinutes, kiti naudojasi įvairias socialiniais tinklais, tokiais kaip „Facebook“, “Instagram„ ar „Twitter“, dar kiti – filmuojasi naudodami „Snapchat“ programėlę. Jie sako, kad daro tai dėl nuobodulio, dėl to, kad nori visada palaikyti ryšį su draugais, ar dėl to, jog išgirdę, kad į telefoną atėjo nauja žinutė, negali nepažiūrėti kas jiems parašė, net ir žinodami, kad tai ką jie daro, nėra gerai.

Tada vaizdo įraše pasirodo mergina, kuri prieš tai į klausimus atsakinėjusiam jaunimui papasakoja savo širdį veriančią istoriją. Jacy (istoriją pasakojančios merginos vardas) pasakoja, kaip būdama 21 metų po koledžo baigimo ceremonijos važiavo namo kartu su savo tėvais. Vienas savo telefonu besinaudojantis vairuotojas buvo toks išsiblaškęs, kad degant raudonai šviesai įvažiavo į kitą juostą ir atsitrenkė į Jacy šeimos mašiną. Ši avarija pražudė abu merginos tėvus, o ji pati praleido du mėnesius ligoninėje kovodama dėl savo gyvybės ir dar du mėnesius reabilitacijos ligoninėje iš naujo besimokydama vaikščioti, kalbėti, apsirengti, valgyti. Dabar ji gyvena su pusiau paralyžiuotu kūnu. Išgirdęs merginos istoriją, jaunimas buvo sutrikęs, susigėdęs ir susigraudinęs. Vieni paaugliai prižadėjo niekada nebežiūrėti į telefoną sėdint vairuotojo sėdynėje, kiti pripažino, kad kitų žmonių gyvybės yra tūkstantį kartų svarbesnės, nei toks kvailas poelgis, kaip žinučių rašymas, dar kiti dėkojo Jacy už jos dalinimąsi tokia svarbia žinia.

Atminkite – nėra jokių pasiteisinimų naudojimuisi telefonu vairuojant. Kad ir kas bebūtų, tai gali palaukti.

Pagal metro.co.uk informaciją

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>