• Šiandien yra: Pirmadienis, gruodžio 5, 2016

Šįvakar jaunasis futbolo sirgalius iš Lietuvos į EURO 2016 rungtynes palydės vieną iš finalo žaidėjų

K. Ambrusevič, sc.bns.lt nuotr.K. Ambrusevič, sc.bns.lt nuotr.

Jau šį vakarą aštuonmetis Kirilas Ambrusevič iš Lietuvos kartu su Prancūzijos ir Portugalijos rinktinėmis žengs į EURO 2016 finalą. Likus kelioms minutėms iki lemiamų čempionato rungtynių, kurių metu paaiškės žemyno čempionai, berniukas į stadioną išves vieną iš finalo žaidėjų. Ši misija jam patikėta tapus savo šalies atstovu tarptautinėje restoranų tinklo „McDonald‘s“ programoje „Į stadioną – su žvaigžde!“.

Kartu su vaikais iš įvairių Europos šalių, tarp jų ir kaimyninių Latvijos bei Estijos, Jungtinės Karalystės, Šveicarijos, Vokietijos, Prancūzijos ir kitų, lietuvis dalyvaus oficialioje varžybų pradžios ceremonijoje. Jos metu mažieji futbolininkų palydovai paėmę už rankų išves žaidėjus į rungtynių aikštę ir kartu dalyvaus atliekant nacionalinius rinktinių valstybių himnus.

Likus vos pusdieniui iki rungtynių pradžios, jaunasis futbolo sirgalius neslepia kylančio jaudulio ir atvirauja svajojantis į stadioną palydėti garsųjį Portugalijos rinktinės puolėją Cristiano Ronaldo.

Dar iki prasidedant varžyboms, mažųjų futbolo aistruolių laukia nuotaikinga repeticija bei galimybė susitikti su savo futbolo herojais „Stade de France“ stadiono užkulisiuose.

Futbolo komandų žaidėjų palydėtuvės į didžiausių šio sporto renginių stadionus jau yra tapusios Europos ir Pasaulio čempionatų tradicija. Mažųjų futbolo aistruolių keliones į svarbiausius žemyno ir pasaulio futbolo renginius bei žaidėjų palydėtuves restoranų tinklas „McDonald‘s“ organizuoja jau beveik 15 metų.  Per visus šiuos metus tarptautinės „Į stadioną – su žvaigžde!” programos dėka juose dalyvavo beveik 4 tūkst. vaikų iš viso pasaulio.

Lietuvoje ši programa pradėta įgyvendinti 2008 m. Nuo to laiko į Europos ir Pasaulio futbolo čempionatus, įskaitant ir šiųmetį EURO 2016, išvyko 6 lietuviai. Jie savo šalį atstovavo ne tik Prancūzijoje, bet ir Brazilijoje, Pietų Afrikos Respublikoje, Ukrainoje, Austrijoje ir Šveicarijoje.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>